Ракета, ймовірно, лежала на складі з 2017 року, а її розробка розпочалась ще на початку 2010-х років, якщо не раніше.
На одній із деталей “Орєшніка” було знайдено серійний номер та дату виробництва — 12 квітня 2017 року. І ракеті використана деталь, якій вже понад 7 років, що свідчить про те, що зібрали цей екземпляр “Орєшніка” приблизно у 2017-2018 роках.
Відповідне фото, отримане з власних джерел, опублікував Defense Express.
Результат дослідження уламків балістичної ракети середньої дальності “Орєшнік”, якою РФ вдарила по Дніпру 21 листопада, показав, що російський диктатор Путін брехав, коли розповідав про те, що це найновіша розробка, яка тільки но була створена, пише видання.
У виданні зазначили, що 2017 рік відповідав планам розпочати серійне виробництво РС-26 “Рубєж”, в якому й вбачають справжню назву “Орєшніка”. Але у березні 2018 року у Москві нібито було прийнято рішення скасувати постачання РС-26 на озброєння.
Також це означає, що розробку “Орєшніка” розпочали значно раніше, бо 2017 рік — це рік виробництва конкретної деталі. А от накреслювати цю ракету вочевидь розпочали ще на початку 2010-х років, якщо не раніше.
Також увагу треба приділити індексу деталі — “ЕФИТ 302811.002”. Назва “ЕФИТ” напряму пов’язана із російським ракетно-космічним підприємством НПЦАП (Научно-производственный центр автоматики и приборостроения имени академика Н. А. Пилюгина), що входить до “Роскосмосу”. Воно займається системами управління для ракетних комплексів: “Зенит”, “Протон-М”, розгінних блоків “Фрегат”. Відомо, що НПЦАП розробив систему управління і для міжконтинентальної ракети “Тополь-М”.
У Білому домі також вважають абсурдним те, що «обидві сторони навіть не ведуть конструктивні переговори про те,…
Джерело в розвідці повідомило, що в механізмі, зокрема, брали участь співробітники служби безпеки ОАЕ, сирійської…
Після повідомлень про атаку на аеродром «Кубинка» російські Z-блогери висловлюють обурення спробою зірвати парад 9…
У Броварах у храмі Петра і Павла 30 квітня вперше прозвучала молитва українською мовою з…
Мерц прагне "зробити все можливе в рамках Європейського Союзу, щоб забезпечити тривале припинення вогню після…
Мінфін РФ готовий до падіння нафтогазових доходів нижче за базовий рівень.