Фортифікаційні споруди на Курщині необхідні, адже без них рано чи пізно українській армії доведеться відступити з території Російської Федерації.
A woman walks past sign read as "Kursk, the city of military glory" in the Russian city of Kursk, some 150 km from Ukraine's border on May 28, 2023. (Photo by Olga MALTSEVA / AFP) (Photo by OLGA MALTSEVA/AFP via Getty Images)
Про це повідомив ветеран російсько-української війни, громадсько-політичний діяч Олег Симороз в етері КИЇВ24.
Я точно розумію, що росіяни будуть намагатися відбити цю територію. Тут треба не повторювати помилки, які були допущені, зокрема, на східному нашому напрямку, зокрема, на Авдіївському напрямку, і на Харківському напрямку, ці проблеми були — це проблема з фортифікаціями.
Він звернув увагу на те, що росіяни нині не можуть підтягнути свої резерви та налагодити нормальну роботу артилерії. Тож українські військові мають засоби, щоб давити ворога. Якщо вони планують залишатися там, то це треба використати для будівництва фортифікацій.
Олег Симороз також зазначає, що в України також є поранені та загиблі у цій операції, хоча втрати абсолютно неспівмірні. Однак успіхом потрібно користуватися, тому для того, щоб залишитись на цій території, треба не повторювати ті помилки, які були, та займатися фортифікаціями та обороною.
Тому що для мене очевидно, що зараз, якщо буде продовжуватись ця прогулянка, то рано чи пізно ми ці позиції не втримаємо. Що в принципі буде означати… ставити питання до логіки цієї операції, питання до її успішності. Я зараз обережний, але так, пройшло 7 днів, я скажу, що ця операція зараз станом на сьогодні успішна для нас по всіх показниках.
Нагадаємо, 12 серпня головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача заявив, що зараз під контролем України перебуває близько 1000 квадратних кілометрів території РФ. Окрім того, президент України Володимир Зеленський офіційно підтвердив операцію в Курській області, яку проводять ЗСУ.
Варто зазначити, що з моменту початку бойових дій в Курській області минув вже тиждень. За цей час Генштаб ЗСУ, ГУР, СБУ та інші відомства не давали жодних офіційних коментарів щодо намірів ЗСУ та не давали офіційних коментарів. Майже усі новини розповсюджувалися у ЗМІ та соцмережах.
Наразі, за даними росіян, 28 населених пунктів Курської області відійшли під контроль української армії. В.о. губернатора Курської області Олексій Смирнов зазначив щодо просування ЗСУ на 12 км вглиб Росії. Водночас аналітики DeepState зазначають, що населених пунктів зайнято більше: 44 населені пункти вдалося звільнити від окупації путінського режиму.
Згідно з даними аналітиків ISW, наступ Збройних сил України у Курській області РФ дозволив Силам оборони тимчасово перехопити ініціативу на одній ділянці фронту, продовжуючи протистояння на всій території воєнних дій.
Кадри з геолокацією, опубліковані 11 серпня, свідчать про те, що ЗСУ нещодавно діяли на південний схід від Коренево та, ймовірно, просунулись на 30 км вглиб російської території.
88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну великодню месу у Ватикані, але він привітав…
Росія розглядається як можливий пункт призначення для іранських запасів урану, а також як арбітр у…
Тактика: заманити Трампа – та ізолювати Зеленського, пише видання.
Україна була змушена збільшити відбір газу зі сховищ та наростити імпорт цієї зими й навесні…
Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.
Проти віцепрезидента США протестували у Римі.