Закон про допомогу Україні буде ухвалено без усіляких перешкод, адже президент США Джо Байден та Сенат запевняли, що налаштовані на якомога швидке введення його в дію.
The U.S. Capitol building in Washington, D.C. Photographer: Al Drago/Bloomberg
Про це розповів в етері КИЇВ24 експерт з економічних питань, керівник аналітичного напряму “АНТС” Ілля Несходовський.
Сенат США прийме допомогу Україні з впевненістю 99%. Лише 1% непередбачуваних обставин може завадити прийняттю цього законопроєкту. Дуже багато представників демократів і республіканців в Сенаті заявили, що вони позитивно проголосують за цей законопроєкт. А Байден прямо сказав, що як тільки законопроєкт ляже йому на стіл, то він одразу його підпише.
Ілля Несходовський наголосив, що не варто чекати якихось перешкод з ухвалення цього законопроєкту, адже Сенат навіть не пішов у відпустку, аби швидше проголосувати.
Ми не очікуємо якихось перешкод з ухвалення цього законопроєкту. Крім того, Сенат мав піти у відпустку на цьому тижні, але він продовжив роботу, щоб проголосувати за ці проєкти.
Нагадаємо, що Палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування допомоги Україні. Тепер це питання має розглянути американський Сенат у вівторок, 23 квітня, і потім підписати президент США Джо Байден.
Загальний розмір законопроєкту щодо допомоги Україні, який ініціював спікер-республіканець Палати представників Майк Джонсон, становить 60,84 мільярда доларів. Третина цих коштів, а саме 23,2 млрд доларів, залишаться в США та будуть витрачені на поповнення американських запасів.
Першу партію американської військової допомоги можуть доставити в Україну за кілька днів після підписання закону президентом США у разі його ухвалення Сенатом. Імовірно, це будуть боєприпаси для систем протиповітряної оборони та артилерії.
Детальніше про пакет допомоги від США можна прочитати ТУТ.
Після нещодавньої атаки російського дрона на об’єкт неподалік Чорнобильської АЕС Україна підписала угоду з ізраїльською біотехнологічною компанією Pluri. Це…
Пекін застерігає інші країни від укладання торговельних угод з Вашингтоном, які завдають шкоди Китаю, підкресливши,…
Україна може зіткнутися з необхідністю імпорту до 6,3 млрд кубометрів природного газу на опалювальний сезон…
Понад рік російська оборонна промисловість майже наполовину залежала від постачань хрому з Німеччини, який використовується…
На тлі побоювань з приводу скорочення підтримки з боку США Україна нарощує виробництво ключової зброї…