Верховна Рада взялася до розгляду за основу законопроєкту про академічну доброчесність та серед іншого визначила "роль" штучного інтелекту в наукових роботах.
Про це повідомляє народний депутат України від партії “Голос” Ярослав Железняк у своєму Телеграм-каналі.
Законопроєкт передбачає, що академічним плагіатом є оприлюднення частково або повністю наукових, чи творчих результатів, отриманих іншою особою, чи особами як результатів власної академічної діяльності, або відтворення оприлюднених раніше творів інших авторів без посилання на відповідний твір або його автора за наявності інформації про автора. Окрім того, плагіатом також визнали й ті тексти, які були “сформовані в автоматичному режимі” — тобто, за допомогою штучного інтелекту.
Від моменту поширення штучного інтелекту, питання плагіату стало гострішим, адже роботизовані сервіси беруть інформацію з відкритих джерел, які нерідко містять інформацію за чужим авторством чи цитують дослідження без посилання на автора.
Для особи, яка порушила академічну доброчесність, може бути застосовано одну або декілька санкцій. Це можуть бути:
Зазначається, що ця заява прозвучала на зустрічі зі спецпосланцем президента США Стівом Віткоффом.
Галушкін знепритомнів, коли підключився до відеозасідання, але суддя не зупиняла засідання.
На картині американського президента зображено з піднятим кулаком на сцені свого передвиборчого мітингу в Пенсильванії…
Голова євродипломатії вважає, що США не достатньо тиснуть на Росію.
На пресконференції президент прокоментував дані від The Wall Street Journal, згідно з якими США пропонують визнати Крим…
Представник Держдепартаменту спростував, що Вашингтон ставить Київ перед доконаним фактом, однак дедалі гучніше невдоволення адміністрації…