Зазначається, що Росія настільки залежна від продажу нафти, що їй "немає альтернативи, окрім як продовжувати експорт навіть за значно нижчими цінами".
Шість країн Євросоюзу закликали Європейську комісію знизити граничну ціну в 60 доларів за барель, запроваджену на російську нафту країнами G7, стверджуючи, що це зменшить доходи Москви для продовження війни в Україні, не викликаючи при цьому ринкового шоку.
Про це пише Reuters.
Граничні ціни на російську морську нафту, а також нафтопродукти, були встановлені країнами G7, щоб обмежити доходи Москви від торгівлі нафтою і таким чином стримати здатність країни фінансувати своє вторгнення в Україну.
Росія навчилася обходити обмеження, використовуючи “тіньовий флот” танкерів, часто з невідомими страховиками чи власниками, для постачання нафти на нові ринки.
Повідомлялося, що журналісти вивчили походження 149 суден російського “тіньового флоту”, які перебувають у санкційних списках Заходу. Розслідування показує, що Росія створила широку міжнародну мережу для обходу економічних санкцій.
У грудні агентство Bloomberg із посиланням на власні джерела писало, що країни G7 розглядають можливі способи посилення цінового обмеження на російську нафту. Є різні варіанти — від повної заборони операцій із російською нафтою до зниження цінової межі з поточних $60 до приблизно $40 за барель.
Президент Володимир Зеленський у середу, 23 квітня, заявив, що Україна завжди діятиме відповідно до своєї…
Українська делегація у Лондоні у середу, 23 квітня, провела переговори з колегами з Великої Британії,…
Прессекретарка Білого Дому Керолайн Левітт у середу, 23 квітня, заявила, що президент України «Володимир Зеленський,…
Цього тижня для киян і гостей столиці проведуть безплатні екскурсії, серед яких – одна прогулянка…
Речник глави рф Дмитро Пєсков заявив, що росія готова завершити війну в Україні, якщо та…
Фільм «The Seed of the Sacred Fig» — це політична драма про суддю, який стикається з…