Після рішення суду усі вилучені відеоматеріали будуть знищені.
Дізнавачі столичної поліції завершили досудове розслідування відносно молодика, який встановив відеокамеру у душі гуртожитку. Справу передали до суду для розгляду по суті, повідомляє прес-служба поліції.
«У ході проведення слідчих та оперативно-розшукових заходів правоохоронці з’ясували, що до вчинення даного правопорушення причетний студент цього ж закладу освіти. Поліцейські розшукали фігуранта, аби встановити мотиви вчинку. Затриманий – уродженець Одещини, 2003 року народження, який пояснив, що здійснював відеозйомку для власного використання» — вказано в дописі.
Студенту повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 182 Кримінального кодексу України – порушення недоторканності приватного життя, а саме незаконне збирання, зберігання, конфіденційної інформації про особу. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі. Матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом скеровано до суду для розгляду справи по суті.
Після рішення суду усі вилучені відеоматеріали будуть знищені у встановленому законодавством порядку.
Нагадаємо, 28 жовтня у столичному гуртожитку №7 КПІ, що по вулиці Металістів, 3 у жіночому душі виявили приховану відеокамеру. Поліція почала розслідування.
Студенти обурювалися, що адміністрація гуртожитку нібито намагалася приховати злочин і захистити студента, який встановив камеру. Комендантка гуртожитку нібито закликала дівчат, які знайшли камеру, «вгомонитися».
В гуртожитку цю інформацію заперечують.
Коли файли з камери відновлювали, вдалося встановити, хто організував зйомку. Студент другого курсу зняв своє ж обличчя, коли тестував камеру.
Ректор КПІ Згуровський назвав студента «креативним».
Фото: Фейсбук
Спецпредставник США з питань України Кіт Келлог заявив, що адміністрація президента Дональда Трампа «втомилась» від затяжної війни Росії проти…
Марк Цукерберг, Сафра Кац і Джеймс Даймон продали акції своїх компаній на сотні мільйонів доларів…
Спеціальний посланник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф може приїхати в Росію після серії консультацій у Лондоні.
Дедалі більше країн Європи розглядають модель вливання грошей в українську оборонну промисловість замість відправки зброї.
Німеччина може втратити шанс увійти до складу Ради Безпеки ООН у 2027 році, якщо очільницю німецького МЗС Анналену Бербок…
Китайські вчені успішно випробували неядерну водневу бомбу, утворивши вогняну кулю тривалістю у 15 разів довше…