Ми сприймаємо Телеграм, як найпопулярніший месенджер і джерело інформації. Натомість у ЄС такої популярності Телеграм не має.
The Telegram messaging app is seen on an iPhone in this illustration taken on 25 August, 2024 in Warsaw, Poland. Telegram founder and CEO Pavel Durov was arrested in Paris on charges of failing to take action against the harmful use of Telegram. (Photo by Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)
Про це розповів в етері КИЇВ24 аналітик Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Сергій Жуков.
Треба розуміти, що таке Телеграм у ЄС і чим він відрізняється від пострадянських та інших країн. Ми сприймаємо Телеграм, як найпопулярніший месенджер і джерело інформації. Це платформа де багато новинних каналів, безліч медіа, новинних ресурсів заводять Телеграм для розширення аудиторії.
Сергій Жуков наголосив, що в ЄС Телеграм вважається аналогом даркнету, в якому процвітає злочинність і аж ніяк є не джерелом інформації.
У ЄС такої популярності Телеграм не має. Він там є аналогом даркнету. Платформа, де продають контрафактні товари, наркотики, заборонену порнографію, відмивають кошти та інші тіньові доходи. Тобто ця платформа зручна для організованої злочинності.
Нагадаємо, що 24 серпня у Франції затримали Павла Дурова, засновника платформи “Телеграм”. Дурова звинувачують у невжитті заходів щодо злочинного використання його платформи для шахрайства, торгівлі наркотиками, кіберзалякування, організованої злочинності та сприяння тероризму.
Загалом прокуратура Франції висунула 12 звинувачень Павлу Дурову. Судове засідання розпочалося 28 серпня вдень. Слідчий суддя припинив його утримання після першого допиту та потенційного висунення звинувачень. Далі його очікують первинний допит та розгляд обвинувачень.
Спецпредставник США з питань України Кіт Келлог заявив, що адміністрація президента Дональда Трампа «втомилась» від затяжної війни Росії проти…
Марк Цукерберг, Сафра Кац і Джеймс Даймон продали акції своїх компаній на сотні мільйонів доларів…
Спеціальний посланник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф може приїхати в Росію після серії консультацій у Лондоні.
Дедалі більше країн Європи розглядають модель вливання грошей в українську оборонну промисловість замість відправки зброї.
Німеччина може втратити шанс увійти до складу Ради Безпеки ООН у 2027 році, якщо очільницю німецького МЗС Анналену Бербок…
Китайські вчені успішно випробували неядерну водневу бомбу, утворивши вогняну кулю тривалістю у 15 разів довше…