Наразі у Держбюджеті фіксуються значний дефіцит у сотні мільярдів, тому доведеться підвищити акцизи та військовий збір для деяких видів бізнесу.
Ukrainian money paper bills wit hcoin on national flag, top view. finance wealthy
Про це розповіла в етері КИЇВ24 народна депутатка України від фракції “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк.
Позавчора на засіданні нашої фракції виступав міністр фінансів, який говорив про те що 500 мільярдів 200 мільйонів гривень не вистачає на те, щоб завершити цей рік. Видати військовим утримання, закупити зброю та інші необхідні речі.
Ольга Василевська-Смаглюк наголосила, що навіть один день війни коштує дуже дорого. Тому, зосередились на підвищенні акцизів та військового збору для деяких видів бізнесу.
Один день війни коштує дорого. Ми маємо готуватися, що податки будуть підвищені. Говорилося про те, що окрім військового збору, ще будуть підвищуватися ПДВ, але від цього відмовилися. Зосередилися на підвищенні акцизів та військового збору для деяких видів бізнесу.
Народна депутатка України від фракції “Європейська солідарність” Ніна Южаніна наголосила, що з 500 мільярдів гривень, до кінця року треба залучити 125 мільярдів. Ці гроші можна отримати з грантової допомоги інших країн.
Жодної дискусії з залученням опозиції, щодо ситуації що склалася з фінансуванням ЗСУ, не проводиться. Немає ніяких спільних зустрічей, обговорень, консультацій. Нікому наші пропозиції не потрібні. З 500,3 мільярда гривень, які бачить уряд, я знайшла в документі, що до кінця року треба залучити 125 мільярдів гривень.
Ніна Южаніна наголосила, що наразі вдасться знайти 3 мільярди доларів у гарантованій допомозі України.
Це 3 мільярди доларів, які легко знайдуться у грантовій допомозі, які надають уряди інших країн. За цей час треба підготувати суспільство, а не робити так, як комусь здалося простіше.
Нагадаємо, що 18 липня Кабмін схвалив законопроєкт про зміни до держбюджету та Податкового кодексу, де пропонується збільшити видатки цьогорічного кошторису на 500 мільярдів гривень. Левова частка цих грошей, а саме 495 мільярдів підуть на фінансування військових потреб, а саме на виплати військовим, придбання нової техніки та зведення оборонних укріплень.
Зауважимо, що пів трильйона гривень можновладці планують наскребти не лише з податків, а й коштом перевиконання поточного плану доходів, збільшення державних запозичень і скорочення видатків за програмою “Обслуговування державного боргу.
Найгостріше зміни в оподаткуванні українці відчують із впровадженням нового порядку військового збору. Уряд не лише збільшив його ставки, а й розширив базу оподаткування. Зокрема для фізосіб пропонується збільшити ставку податку з 1,5% до 5%. Військовий збір також накладуть на операції із придбанням банківських металів, ювелірних виробів, легкових авто, нерухомості та на послуги мобільного зв’язку.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.