Верховна Рада ухвалила рішення про націоналізацію російського бізнесу в Україні. В нашій країні зареєстровано близько 14 тисяч компаній, кінцевими власниками або співвласниками яких є російські юридичні та фізичні особи.
Російські олігархи, бізнеси яких ще лишаються в Україні – опублікувало ДТ.
Поки НАЗК заявило про 21 компанію, щодо яких можлива націоналізація. Це компанії, власником яких є саме держава-агресор («Сбербанк», «Промінвестбанк», «Газпром збут Україна», «Енергомашспецсталь» та ін.).
Однак є деяка невизначеність щодо недержавних власників із російським корінням в Україні. Щодо багатьох із них на Заході уже накладено арешт на активи.
Зокрема:
Певне зволікання дає змогу російським бенефіціарам перереєструвати бізнес.
Наведений перелік не є вичерпним, адже велику частину російського бізнесу в Україні було перереєстровано на номінальних власників ще з 2014 року, при запровадженні перших санкцій. Тепер значно важче але цілком можливо довести, наприклад, що «Дніпрогаз», «Криворіжгаз», «Донецькміськгаз», «Харківгаз» та «Харківміськгаз», які до 2012 року належали КЕС-холдингу росіянина Віктора Вексельберга, а потім низці кіпрських офшорів, наразі підконтрольні російському Газпрому.
Фото: Фейсбук
Vcentri HUB Києва заплановані психологічні тренінги для ВПО, заходи для людей старшого віку, заняття з…
Зокрема, цього тижня у столиці відбудуться культурні події музеїв, театрів і бібліотек.
У столичному просторі М82 на Подолі відкрилась масштабна інтерактивна виставка "Третє дихання". Вона присвячена людським…
Проєкт присвячений Європейському тижню імунізації — 2025, який Всесвітня організація охорони здоров’я разом з урядовими партнерами…
26 квітня в порту Шахід-Раджаї в іранському місті Бандар-Аббас стався потужний вибух, внаслідок якого загинули щонайменше 40…
Після кількох секунд контакту Дюбуа несподівано штовхнув Усика, що спричинило миттєву реакцію охорони та команди обох…