Передбачений угодою про копалини україно-американський інвестиційний фонд матиме збалансовану систему управління, в якій порівну будуть представлені обидві країни, а критичні рішення ухвалюватимуться лише одноголосно.
Про це заявили в Міністерстві економіки.
За словами відомства, у керівництві Фонду буде шестеро менеджерів (по три від обох країн), які входитимуть до Керуючої ради та різних комітетів.
Мінекономіки зазначило, що у структурі Фонду діятимуть чотири комітети:
→ операційного управління та аудиторський (в них представництво буде паритетним – по два менеджери від України та США);
→ пошуку проєктів (перевагу матиме українська сторона);
→ інвестиційних рішень (більшість буде за менеджерами зі Штатів).
В уряді наголосили: критичні рішення ухвалюватимуться Керівною радою Фонду винятково одноголосно – тобто сторонам доведеться шукати компроміс.
Також у Мінекономіки повідомили про підписання двох додаткових угод, котрі регулюватимуть запуск цього Фонду: передбачається, що завдяки цим документам інституція зможе розпочати свою діяльність упродовж декількох тижнів та сприятиме залученню міжнародних інвестицій у відбудову України.
Раніше повідомлялося, що угода з мінеральних ресурсів між Україною та США не принесе вигоди протягом 10-15 років і вимагатиме серйозних інвестицій приватного сектору.
Штучний інтелект дозволить Норвезькому суверенному фонду, найбільшому у світі, тимчасово припинити найм нових працівників —…
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) висловила незгоду з законопроєктом №10225-д щодо…
Армія Сполучених Штатів Америки офіційно розформувала своє єдине чинне командування інформаційних операцій.
Франція зобов’язалася передати Україні всі самохідні артилерійські установки Caesar, які виробить упродовж 2025 року, що становить…
Напередодні ймовірних переговорів у Стамбулі 15 травня, Роман Абрамович з’явився в Кремлі на засіданні піклувальної ради…
У Києві 14-річна школярка випала з вікна третього поверху. Інцидент стався в одній зі шкіл…