Литва передала Збройним Силам України дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу середньої дальності NASAMS.
Про це повідомило литовське Міноборони.
Так, за словами міністра національної оборони Литви Арвідаса Анушаускаса, придбані пускові установки NASAMS «будуть інтегровані в підрозділи вогневого управління ЗСУ, таким чином доповнюючи та розширюючи операційні можливості систем NASAMS, подарованих Норвегією і США».
Наша підтримка залишається важливим фактором в обороні України. Ми дослухаємось до потреб України і закликаємо наших союзників також їх почути.
Крім цього, сьогодні країна оголосила про надання Україні партії обладнання для боротьби з дронами та генератори. Крім цього, Литва розробила довгостроковий план підтримки України, що передбачає новий пакет військової допомоги в розмірі 200 млн євро на період 2024-2026 рр.
Нагадаємо, що міністр закордонних справ Литви Ґабріеліус Ландсберґіс закликав Європейський Союз прискоритися з наданням Україні обіцяних боєприпасів. Він порівняв обсяги допомоги, яку надала Росії КНДР та ЄС Україні.
Своєю чергою, президент країни Гітанас Науседа заявляв, що в умовах, коли увага міжнародної спільноти звернена на нові конфлікти, що розгоряються у світі, дипломатичні зусилля Литви мають бути і будуть спрямовані на мобілізацію міжнародної підтримки України.
Пізніше Міністерство фінансів Литви виділило Україні два мільйони євро на вирішення соціальних наслідків розв’язаної Росією війни. Підтримка буде здійснюватись через інструменти міжнародних фінансових установ.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.