Інформаційна війна може стосуватися і зброї, і церкви, і зерна. Тут роль держави дуже велика, тому треба розвінчувати міфи.
NAKURU, KENYA - 2023/09/21: A man walks on a farm with wheat that is ready for harvest in Rongai near Nakuru, City. On the sidelines of the ongoing United Nations General Assembly in New York, Kenyan President William Ruto announced that Ukraine will set up a grain hub at the port of Mombasa to address food shortages in East Africa. The announcement was made after the Ruto met with Ukrainian President Zelensky in New York. Kenya is relying on grain producing countries like Ukraine to supplement locally harvested wheat. (Photo by James Wakibia/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
Про це розповів в етері КИЇВ24 народний депутат України із фракції “Європейська Солідарність” Микола Княжицький.
Держава повинна вести зовнішню інформаційну політику. Ми повинні все пояснювати. Починаючи з того, що РФ на нас нападає, і продовжуючи тим, що ми не забороняємо українську церкву, а тільки перешкоджаємо російській. Наше зерно не несе нікому загрози, поставляється на інші ринки і є біологічно перевіреним.
Микола Княжицький пояснює, що інформаційна війна може стосуватися і зброї, і церкви, і навіть зерна. Держава повинна вчасно розвінчувати міфи, аби вони не впливали на геополітичні відносини з іншими країнами.
Інформаційна війна може стосуватися і зброї, і церкви, і зерна. Тут роль держави дуже велика. Хтось має займатися зовнішньою інформаційною політикою. Коли я боровся за розблокування польського кордону, мені доводилося писати безліч статей, зустрічатися з польськими журналістами та підприємцями. Українська держава цим не займалася, а проти нас це використовують.
Польща має намір внести зміни до Єдиної аграрної політики Євросоюзу, щоб визначити умови майбутнього членства України в ЄС.
Зміни до аграрної політики та “зеленого курсу” Варшава має намір ініціювати в першій половині 2025 року, коли Варшава прийме головування в Європейському Союзі. Про це заявив міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський на зустрічі з фермерами Свєнтокшиського воєводства.
Секерський нагадав, що захисні механізми, запроваджені постановою Європейської Комісії, були активовані ще в червні. Після того, як порогове значення було перевищено імпортом з України щодо вівса, цукру, яєць, а віднедавна і меду, ЄК запустила так званий автоматичний стопор і ввела тарифи на цю продукцію.
Для нас це проблема, тому що Польща експортує приблизно 12−13 млн тонн зерна, і часто ті самі ринки, на які ми експортуємо, у нас відбирають українські або російські експортери.
Річ у тім, що вартість української агропродукції в рази дешевша, ніж та, що вирощена на полях країн Євросоюзу. І тут постає питання конкуренції ціни.
По-друге, в країнах ЄС є директива, яка передбачає до 30% збереження незасіяних площ аграрних підприємств під гаслом “Збереження екологічного різноманіття”. Тобто, європейські “зелені” протягнули через Європарламент директиву, яка передбачає, що мають бути вільні луки без засіяних площ. І це також впливає на вартість продукції.
І по-третє, субсидії. Якщо, наприклад, у 2012-2013 роках на аграрні субсидії Євросоюз виділяв до 50% європейського бюджету, то зараз лише 29%.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.