Categories: Без рубрики

Власник “царського” балкона-гаража на Нивках каже, що начебто має дозвіл на прибудову

Дорога до гаража-балкона встелена червоними килимами.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Побачивши таке диво архітектури, у киян виникло запитання – “А що так ожна було?”.

Розмір прибудови, яка розташувалась на зеленій зоні – приблизно 6х4 метри. Змінальній групі телеканалу вдалося трохи поспілкуватися із власником квартири, до якою прибудовано цей балкон-гараж. Чоловік прочинив двері на невелику щілину, крізь яку сказав, що начебто має дозвіл на таке будівництво. Проте на прохання показати цей самий дозвіл відповів: “Довго шукати“. І зачинився.

Як розповів голова комітету житлово-комунальної інфтраструктури і голова Громадської ради при КМДА Олег Попенко, подібних випадків у Києві – десятки тисяч.

Це можуть бути і такі “цар-балкони” і надбудови, і перебудови підвалів. І вплинути на цих недобросовісних власників квартир у сусідів практично немає жодної можливості. Тому що для цього в першу чергу потрібно звертатися в благоустрій… Аби зробити конкретно цю прибудову – людина повинна була оформити відокремлення земельної ділянки. По-друге, вона повинна була отримати рішення загальних зборів мешканців багатоквартирного будинку“, – сказав Олег Попенко.

Він зазначає що більшість людей не хоче конфліктувати із сусідами, тому залишаються наодинці із такою проблемою.

В цьому випадку ця прибудова не несе загрози життю. А на Волгоградській,39 люди прибудували балкон на 5 поверсі будинку 1966 року будівництва. І цей балкон може в будь-який момент впасти на голову і люди можуть загинути… Це нерегульована площина – ні місцева влада не може ніяк вплинути, бо на жаль в нашому законодавстві не продумали, як вирішувати ці проблеми“, – заявив Олег Попенко.

Якщо сусідам урветься терпець і вони все ж вирішать боротися із такими прибудовами – вони можуть звернутися в керуючу компанію, написати листа у Державну архітектурно-будівельну інспекцію або до благоустрою.

Управителями такими будинками є колишні ЖЕКи. Управителі повинні допомагати людям вирішувати ці проблеми. Наприклад, звернутися до поліції, до районного відділу благоустрою, бо такого роду прибудови є порушенням благоустрою. І Департамент благоустрою КМДА повинен також брати участь у вирішенні таких проблем“, – сказав голова громадської ради.

У Києві є позитивні випадки, коли вдавалося розбирати такі цар-балкони. Наприклад, на столичному Печерську, по вулиці Левандовській. Там люди прибудували собі перший поверх. І таку прибудову вдалося демонтувати.

Нагадаємо, у КМДА спростували популярні міфи про легалізацію прибудов до квартири.

Фото: Фейсбук

Recent Posts

Зняття з військового обліку та липові діагнози за $50 тис.: у Києві затримали організатора схеми

У Києві правоохоронці затримали 34-річного чоловіка, який торгував документами про зняття з військового обліку, липовою…

3 хв. ago

Алкогольна галузь недоплачує в бюджет, податкова має втрутитись — Гетманцев

Алкогольна галузь скорочує податкові надходження. Гетманцев радить податковій звернути увагу на алкогольну галузь через падіння…

12 хв. ago

Пєсков: Москва не розцінює слова Джей Ді Венса про можливий вихід США з переговорного процесу щодо України як ультиматум

Речник кремлівського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що РФ продовжує контакти зі США щодо війни в…

14 хв. ago

24 квітня у Києві частково обмежуватимуть рух транспорту Дніпровським узвозом

24 квітня, з 11:00 до 15:00, частково обмежуватимуть рух транспорту Дніпровським узвозом.

17 хв. ago

24 та 25 квітня у Києві частково обмежуватимуть рух транспорту проспектом Червоної Калини

Із 9:00 до 18:00 24 та 25 квітня частково обмежуватимуть рух транспорту проспектом Червоної Калини.

19 хв. ago

Росія за місяць збільшила експорт нафти на чверть – Bloomberg

Протягом чотирьох тижнів до 20 квітня потоки нафти з усіх російських портів зросли до 3,21…

19 хв. ago