Дорога до гаража-балкона встелена червоними килимами.
Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.
Побачивши таке диво архітектури, у киян виникло запитання – “А що так ожна було?”.
Розмір прибудови, яка розташувалась на зеленій зоні – приблизно 6х4 метри. Змінальній групі телеканалу вдалося трохи поспілкуватися із власником квартири, до якою прибудовано цей балкон-гараж. Чоловік прочинив двері на невелику щілину, крізь яку сказав, що начебто має дозвіл на таке будівництво. Проте на прохання показати цей самий дозвіл відповів: “Довго шукати“. І зачинився.
Як розповів голова комітету житлово-комунальної інфтраструктури і голова Громадської ради при КМДА Олег Попенко, подібних випадків у Києві – десятки тисяч.
“Це можуть бути і такі “цар-балкони” і надбудови, і перебудови підвалів. І вплинути на цих недобросовісних власників квартир у сусідів практично немає жодної можливості. Тому що для цього в першу чергу потрібно звертатися в благоустрій… Аби зробити конкретно цю прибудову – людина повинна була оформити відокремлення земельної ділянки. По-друге, вона повинна була отримати рішення загальних зборів мешканців багатоквартирного будинку“, – сказав Олег Попенко.
Він зазначає що більшість людей не хоче конфліктувати із сусідами, тому залишаються наодинці із такою проблемою.
“В цьому випадку ця прибудова не несе загрози життю. А на Волгоградській,39 люди прибудували балкон на 5 поверсі будинку 1966 року будівництва. І цей балкон може в будь-який момент впасти на голову і люди можуть загинути… Це нерегульована площина – ні місцева влада не може ніяк вплинути, бо на жаль в нашому законодавстві не продумали, як вирішувати ці проблеми“, – заявив Олег Попенко.
Якщо сусідам урветься терпець і вони все ж вирішать боротися із такими прибудовами – вони можуть звернутися в керуючу компанію, написати листа у Державну архітектурно-будівельну інспекцію або до благоустрою.
“Управителями такими будинками є колишні ЖЕКи. Управителі повинні допомагати людям вирішувати ці проблеми. Наприклад, звернутися до поліції, до районного відділу благоустрою, бо такого роду прибудови є порушенням благоустрою. І Департамент благоустрою КМДА повинен також брати участь у вирішенні таких проблем“, – сказав голова громадської ради.
У Києві є позитивні випадки, коли вдавалося розбирати такі цар-балкони. Наприклад, на столичному Печерську, по вулиці Левандовській. Там люди прибудували собі перший поверх. І таку прибудову вдалося демонтувати.
Нагадаємо, у КМДА спростували популярні міфи про легалізацію прибудов до квартири.
Фото: Фейсбук
У Києві правоохоронці затримали 34-річного чоловіка, який торгував документами про зняття з військового обліку, липовою…
Алкогольна галузь скорочує податкові надходження. Гетманцев радить податковій звернути увагу на алкогольну галузь через падіння…
Речник кремлівського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що РФ продовжує контакти зі США щодо війни в…
24 квітня, з 11:00 до 15:00, частково обмежуватимуть рух транспорту Дніпровським узвозом.
Із 9:00 до 18:00 24 та 25 квітня частково обмежуватимуть рух транспорту проспектом Червоної Калини.
Протягом чотирьох тижнів до 20 квітня потоки нафти з усіх російських портів зросли до 3,21…