Навіть після ухвалення закону Конгресом на отримання допомоги від США знадобляться місяці.
An US soldier waits in front of a tank type 'M1A2 SEP' during a break of the exercise 'Strong Europe Tank Challenge 2017' at the exercise area in Grafenwoehr, near Eschenbach, southern Germany, on May 11, 2017. Platoons from NATO nations France, Germany, USA and their partners Austria and Ukraine take part in this exercise. / AFP PHOTO / Christof STACHE (Photo credit should read CHRISTOF STACHE/AFP via Getty Images)
Про це розповів військовослужбовець та голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.
Спочатку вони проголосують, потім допомога пройде погодження, потім процедури постачання, вибудування логістики, постачі, навчання фахівців, якщо це будуть нові типи зброї. Це може затягнутися.
Водночас Тимочко зазначив, що терміни отримання допомоги залежатимуть від конкретних видів зброї, яка увійде до пакета підтримки.
Якщо вони стоять на виході зі складу, це знайома нам техніка, вантажаться та прилітають, то вони в Україні скоріше будуть. Але на це потрібен час, бо Америка на іншому континенті.
Конгрес США ще з минулої осені не може дійти згоди щодо прохання президента Джо Байдена виділити нові кошти на фінансування допомоги Україні.
Цьогоріч Сенат США схвалив законопроєкт, який передбачає виділення близько 60 млрд доларів на фінансування допомоги нашій країні. Документ передали до Палати представників, але там його досі не винесли на розгляд.
Проти сенатського законопроєкту виступав спікер Джонсон. Він заявляв, що хоче, щоб у документі також були жорсткі заходи щодо охорони американських кордонів від мігрантів.
88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну великодню месу у Ватикані, але він привітав…
Росія розглядається як можливий пункт призначення для іранських запасів урану, а також як арбітр у…
Тактика: заманити Трампа – та ізолювати Зеленського, пише видання.
Україна була змушена збільшити відбір газу зі сховищ та наростити імпорт цієї зими й навесні…
Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.
Проти віцепрезидента США протестували у Римі.