Про це розповів військовослужбовець та голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.

Спочатку вони проголосують, потім допомога пройде погодження, потім процедури постачання, вибудування логістики, постачі, навчання фахівців, якщо це будуть нові типи зброї. Це може затягнутися.

Водночас Тимочко зазначив, що терміни отримання допомоги залежатимуть від конкретних видів зброї, яка увійде до пакета підтримки.

Якщо вони стоять на виході зі складу, це знайома нам техніка, вантажаться та прилітають, то вони в Україні скоріше будуть. Але на це потрібен час, бо Америка на іншому континенті.

Ухвалення допомоги Україні від США — дискусійне питання

Конгрес США ще з минулої осені не може дійти згоди щодо прохання президента Джо Байдена виділити нові кошти на фінансування допомоги Україні.

Цьогоріч Сенат США схвалив законопроєкт, який передбачає виділення близько 60 млрд доларів на фінансування допомоги нашій країні. Документ передали до Палати представників, але там його досі не винесли на розгляд.

Проти сенатського законопроєкту виступав спікер Джонсон. Він заявляв, що хоче, щоб у документі також були жорсткі заходи щодо охорони американських кордонів від мігрантів.