«Київміськбуд» відновив роботи на десятках майданчиків і назвав комплекси, які планують здати найближчим часом.
«Київміськбуд» презентував у Київраді план відновлення будівництва на недобудованих об’єктах холдингу та житлових комплексах «Укрбуду».
Наразі роботи тривають на 18 будівельних майданчиках.
Голова правління «Київміськбуду» Валерій Засуцький повідомив, що з лютого 2026 року компанія відновила будівництво на 11 житлових комплексах.
За його словами, у 2026 році планують ввести в експлуатацію шість об’єктів разом із зовнішніми інженерними мережами. Аналогічні обсяги введення житла очікують і у 2027 році.
Серед об’єктів, де вже відновили будівництво, – ЖК «Поділ Град», «Твін Хаус», «Райдужний», «Фрідом», «Оберіг-2», «Медовий», «Медовий-2», «Гвардійський», «Міракс», «Урлівський-1», «Абрикосовий», «Мілос», «Лайк Хаус», «Кирилівський Гай», «Отрада», «Урбан Парк» та інші.
На частині комплексів виконують внутрішні оздоблювальні роботи, підключають інженерні мережі та готують об’єкти до введення в експлуатацію. На інших майданчиках триває будівництво нових секцій і підземних паркінгів.
Окрім житлових комплексів, «Київміськбуд» продовжує модернізацію каналізаційної насосної станції «Обухівська» та завершує роботи на рекреаційному комплексі «Жуляни».
План відновлення будівництва керівництво компанії представило на засіданнях профільних комісій Київської міської ради.
Нагадаємо, наприкінці березня Київрада вирішила, що звернеться до Верховної Ради щодо компенсації «Київміськбуду» сумарного запланованого збитку, пов’язаного з добудовою проєктів будівництва Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» для забезпечення житлом громадян, зокрема військовослужбовців і членів їхніх сімей.
Президент привітав спецпризначенців СБУ з професійним святом та відзначив їхню ефективність на фронті. Також він…
Намісник ПЦУ заявив, що після російської атаки більшість братії Московського патріархату не долучилася до ліквідації…
Окупаційна влада заявляє про перебої з електропостачанням у кількох районах півострова.
Після розголосу адміністрація почала усувати частину проблем, але мешканці кажуть, що ситуація накопичувалася місяцями.
Журналісти заявляють про незадекларований будинок під Києвом, депутат це заперечує.
Над адаптацією Основного Закону працювали перекладачі з різних регіонів країни.