«Київміськбуд» презентував у Київраді план відновлення будівництва на недобудованих об’єктах холдингу та житлових комплексах «Укрбуду».

Наразі роботи тривають на 18 будівельних майданчиках.

Шість комплексів планують здати вже цього року

Голова правління «Київміськбуду» Валерій Засуцький повідомив, що з лютого 2026 року компанія відновила будівництво на 11 житлових комплексах.

За його словами, у 2026 році планують ввести в експлуатацію шість об’єктів разом із зовнішніми інженерними мережами. Аналогічні обсяги введення житла очікують і у 2027 році.

Роботи тривають на 18 майданчиках

Серед об’єктів, де вже відновили будівництво, – ЖК «Поділ Град», «Твін Хаус», «Райдужний», «Фрідом», «Оберіг-2», «Медовий», «Медовий-2», «Гвардійський», «Міракс», «Урлівський-1», «Абрикосовий», «Мілос», «Лайк Хаус», «Кирилівський Гай», «Отрада», «Урбан Парк» та інші.

На частині комплексів виконують внутрішні оздоблювальні роботи, підключають інженерні мережі та готують об’єкти до введення в експлуатацію. На інших майданчиках триває будівництво нових секцій і підземних паркінгів.

Відновлюють також інфраструктурні об’єкти

Окрім житлових комплексів, «Київміськбуд» продовжує модернізацію каналізаційної насосної станції «Обухівська» та завершує роботи на рекреаційному комплексі «Жуляни».

План відновлення будівництва керівництво компанії представило на засіданнях профільних комісій Київської міської ради.

Нагадаємо, наприкінці березня Київрада вирішила, що звернеться до Верховної Ради щодо компенсації «Київміськбуду» сумарного запланованого збитку, пов’язаного з добудовою проєктів будівництва Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» для забезпечення житлом громадян, зокрема військовослужбовців і членів їхніх сімей.