У Святошинському районі триває ліквідація наслідків комбінованої ворожої атаки на столицю 24 квітня. Окрім працівників Керуючої компанії Святошинського району, до робіт залучили фахівців Оболонського, Дніпровського, Дарницького, Деснянського, Печерського та Солом’янського районів.
Про це повідомляє Офіційний портал Києва.
Комунальні служби вже вивезли 2 500 кв. м відходів руйнувань. Для тимчасового закриття пошкоджених вікон використали 15 300 кв. м плівки, понад 420 кв. м OSB-плити, 150 листів фанери тощо.
Загалом унаслідок російської агресії пошкоджень зазнали 106 будівель. З них – 84 житлові будинки. За попередньою інформацією, 8 житлових будинків значно пошкоджені та потребують інструментального обстеження. Один житловий будинок повністю знищено. Вікна і двері пошкоджені у 6 закладів освіти – 4 школах та 2 дитячих садочках. Також пошкоджені вікна і двері у кількох медичних й спортивних закладах та інших об’єктах соціального спрямування.
Через ворожу атаку пошкоджені 74 транспортні засоби, з них 50 не підлягають ремонту.
Нагадаємо, уночі 24 квітня Україна перебувала під масованою комбінованою атакою росіян. Вранці стало відомо, що кількість постраждалих уже понад 70, а з-під завалів зруйнованого росіянами будинку у Святошинському районі Києва чути телефонні дзвінки.
За інформацією МВС, станом на зараз відомо про 90 постраждалих з різним ступенем травм: від гострої реакції на стрес до множинних травм і поранень: переломи, різані рани, осколкові поранення тощо. Серед постраждалих — щонайменше 12 неповнолітніх до 18 років. Наймолодшій пораненій — лише півтора року.
Росія досягає лише мінімальних просувань надзвичайно високою ціною на деяких ділянках, втрачаючи понад тисячу солдатів…
Глава МЗС України, реагуючи на пропозицію російського диктатора Владіміра Путіна про так зване "перемир'я" у…
Індекс, складений банком Goldman Sachs, показує, що з кінця минулого року річне економічне зростання Росії…
Поки Україна побоюється, що США можуть відмовитися від військової підтримки, країні доводиться покладатися на власні сили.…
У Польщі підписано рамкову угоду про будівництво атомної електростанції.
Україна отримає $70 мільйонів від Світового банку на встановлення потужних енергонакопичувачів на об'єктах гідроенергетики.