Обласний прокурор Хмельниччини отримав групу інвалідності у 2017 році, задовго до призначення на посаду. Травми на робочому місці він зазнав у 2005, коли вивчав матеріали кримінального провадження.
Керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник. Фото: соцмережі посадовця.
Про це очільник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник написав на своїй фейсбук-сторінці.
Він не розповів, яку травму отримав у 2005 році, але зазначив, що «хвороба не перешкоджає йому у виконанні службових обов’язків».
За його словами, питання про наявність у нього групи інвалідності вже розглядалося під час атестації за участю представників громадськості та міжнародних організацій.
Посадовець наголосив, що питання інвалідності прокурорів у 2020 році вже порушувала народна депутатка від «Слуги народу» Галина Третьякова за ініціативи місцевого громадського активіста. Відповідне питання вивчали у межах кримінального провадження.
Вислів «дахуючи корупційну схему голови МСЕК» звучить, звичайно, потужно, але в публікації нічим не підтверджений, як і більшість статей автора (Юрія Бутусова – ред.), у яких критикуються органи влади. Так можна сказати про кожного, хто отримав групу та обіймає посаду.
Олійник додав, що чисельний склад прокуратури області становить 225 прокурорів, а інвалідність мають лише 48.
Тому стверджувати, що вся прокуратура складається з осіб з інвалідністю, не є правильним.
Прокурор також заявив про «дискримінацію за ознакою професії» та призначення чергових перевірок.
3 та 4 жовтня 2024 року правоохоронці провели низку обшуків у службових кабінетах і за місцем проживання посадовиці та її близьких родичів. У керівниці Хмельницької МСЕК в робочому кабінеті було виявлено 100 тисяч доларів, низку підроблених медичних документів, списки ухилянтів із прізвищами та фіктивними діагнозами.
Вдома в Тетяни Крупи працівники ДБР знайшли майже 5 млн 244 тис. доларів, 300 тисяч євро, понад 5 млн грн, брендові прикраси та коштовності. Жінка намагалась позбутися частини грошей, викинувши дві сумки з пів мільйоном доларів через вікно.
Зазначається, що її родина володіє 30 об’єктами нерухомості в Хмельницькому, Львові та Києві, 9 елітними автівками, корпоративними правами на 48 млн грн, нерухомим майном в Австрії, Іспанії та Туреччині тощо. За версією слідства, загалом голова МСЕК має пояснити походження близько 137 мільйонів гривень.
5 жовтня 2024 працівники ДБР затримали та повідомили про підозру у незаконному збагачені керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяні Крупі.
Вже 16 жовтня стало відомо про те, що Крупа, ймовірно, оформила інвалідність для 50 місцевих прокурорів на чолі з обласним прокурором. Через це генпрокурор Андрій Костін підписав наказ про проведення службового розслідування.
ЄС вже працює над планами подальших контрзаходів на випадок, якщо їм не вдасться досягти угоди…
20 квітня 2025 року українці святкуватимуть Великдень — одне з найважливіших християнських свят, що символізує…
Поліція встановила, що автором допису є 22-річний киянин. Він стверджує, що оригінал відео був без…
Американські посадовці на зустрічі з європейцями в Парижі заявили, що хочуть забезпечити повне припинення вогню…
Росіяни вранці 18 квітня обстріляли Дніпро. Внаслідок ракетної атаки пошкоджено готель, офіс та фітнес-центр, у…
За даними видання, Байден на початку лютого уклав контракт із компанією Creative Artists Agency, який…