Печерський районний суд Києва відправив Романа Гринкевича, який фігурує у справі про постачання неякісного одягу для ЗСУ, під варту до 17 березня 2024 року з можливістю внести заставу понад 500 мільйонів гривень.
Затримання сина львівського бізнесмена Романа Гринкевича.
Про це стало відомо з трансляції засідання на Youtube-каналі Суспільного.
Прокури просили тримання під вартою через ризик того, що Гринкевич може вплинути на свідків або, скориставшись підробними документами, виїхати за кордон чи продовжуватиме вчиняти правопорушення. Просили заставу у розмірі 500 001 528 гривень.
Сторона захисту не погодилась із клопотанням прокурора, назвавши обвинувачення безпідставними, й просила застосувати для Гринкевича цілодобовий домашній арешт.
Щодо застави, за словами адвоката, внести вказану суму підозрюваний також не має можливості, адже всі його рахунки заблоковані.
Сам Гринкевич заявив, що заставу у вказаному адвокатами розмірі вносити не буде. Справу він назвав замовною та повідомив, що в Одесі перебував з робочими справами й планував повернутися в Київ. Про те, що його розшукують, він дізнався начебто кілька днів тому.
Нагадаємо, 22 січня в Одесі затримали Романа Гринкевича, сина скандального львівського бізнесмена, який є фігурантом справи про постачання неякісного одягу для ЗСУ. Він перебував у розшуку. Прокурори через суд отримали дозвіл на його затримання.
Державне бюро розслідування за процесуального керівництва Офісу Генпрокурора повідомило нову підозру львівському бізнесмену Ігорю Гринкевичу, якого раніше запідозрили у даванні хабаря слідчому ДБР.
Згідно з інформацією ДБР, бізнесмен створив злочинну організацію для протиправного заволодіння бюджетними коштами. Він уклав договори з Міністерством оборони України на постачання неякісного військового одягу. Зокрема, компанії львівського бізнесмена уклали 23 договори на постачання Міністерству оборони одягу на понад 1,5 млрд гривень.
Всього у справі фігурують 5 людей, із яких старший Гринкевич уже перебуває в СІЗО, а його син Роман був оголошений у розшук. Фігурантів підозрюють у завданні державному бюджету України збитків на майже мільярд гривень.
9 січня Міністерство оборони України розірвало контракти з компаніями сім’ї Ігоря Гринкевича. Він був одним з найбільших постачальників Міноборони.
Однак пізніше стало відомо, що у Міноборони залишився один контракт з компаніями, афілійованими із сімʼєю львівського бізнесмена. Він стосується постачань харчування військовим. Його теж розірвали згодом.
Європейська комісія підготувала новий, 17-й пакет санкцій проти Росії — він передбачає розширення списку підсанкційних…
Спеціальний представник Трампа з питань України Кіт Келлог стверджує, що Україна нібито готова на 30-кілометрову…
Печерський районний суд Києва продовжив строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для…
Представники кількох шкіл у Дагестані повідомили про загибель командира 76-ї десантно-штурмової дивізії ВДВ (вона ж…
Президент США Дональд Трамп назвав "ганьбою" військову операцію Індії проти Пакистану і зазначив, що дізнався…
Збита ракета впала в Соломʼянському районі та пошкодила нежитлову інфраструктуру.