Метрополітен — це не місце де можуть проводитися такі заходи. Головне питання - безпека, відтак організатори КиївПрайду разом із поліцією міркуватимуть над іншою локацією.
Group of people celebrating Pride Month and Parade-People marching with the rainbow LGBTQI flag in Bangkok, Thailand
Про це розповів в етері КИЇВ24 перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Що стосується КиївПрайду та метрополітену, то ми намагалися зводити їх в один порядок денний. Вчора відбулася відверта розмова, ми спробували донести до організаторів акції, що метрополітен це не місце де можуть проводитися будь-які заходи. Бо це питання безпеки.
Микола Поворозник пояснив, що на території метрополітену складно організувати безпеку, оскільки це споруди подвійного використання.
Правоохоронні органи говорили, що на території Метрополітену складно організувати безпеку. Враховуючи, що у нас метро, це споруди подвійного використання. Під час тривог туди набивається багато людей, 40-50 тисяч. Вчора ми вирішили, що організатори поспілкуються з поліцією і виберуть безпечну локацію для цього маршу.
Нагадаємо, що з 1 червня міжнародна спільнота ЛГБТК+ розпочала місяць прайду. Після довгої паузи, Україна знову долучиться до руху на підтримку прав та видимості ЛГБТК+.
Зазначається, що цього року вперше після початку повномасштабної війни в Україні відбудеться КиївПрайд, якій складатиметься з Маршу Рівності та благодійного ЛГБТК+ фестивалю.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.