Про недоліки та переваги кімнати догляду за дитиною в оновленому автовокзалі на Деміївській розповів Олег Рівтін в Facebook.

За його словами, на оновленому вокзалі є багато плюсів.

Зокрема, є ліфт, яким можна піднятись/спуститись на всі поверхи. Також сходові марші продубльовано ескалаторами. Є автоматичні двері та турнікети, які мають розсувні елементи. Сходи до входу і до платформи посадки продубльовано пандусами. Кут нахилу мені здався вищім за норму, але прийнятний. Подолати їх принаймні з дитячім візочком проблем не буде.

Проте кімната для догляду за дитиною виконана не так вдало.

Як розповів киянин, сама кімната розташована у жіночій вбиральні і зайти до неї не так просто.

“Зайти туди минаючи вбиральню неможливо. На моє прохання мене завела співробітниця станції. Кімната має табличку із зображенням жінки та дитини. В середині тільки два стільці та пеленальний столик з матрацом. У столі лежить туалетний папір в рулонах. Виглядає максимально незатишно, але основну функцію – перевдягнути дитину може виконувати. Доступ до кімнати надається за qr-кодом на білеті або за 5 грн. Можливо, якщо попросити пустять і так, я пройшов за гроші”, – йдеться в дописі.

На думку Олега, кімнати догляду за дитиною мають розташовуватись окремо від жіночих чи чоловічих туалетів та не повинні мати ґендерного забарвлення. Завдяки цьому туди зможуть зайти і чоловіки з дітьми і навпаки.

Також в таких кімнатах варто передбачати раковину та спеціальний стільчик для годування груддю, мікрохвильовку та змінні підгузки.

“На жаль жодних інформаційних покажчиків про цю кімнату я не знайшов, хоча взагалі інформаційні таблички присутні у приміщенні”, – підсумував киянин.

До слова, в частині озвучених у пості проблем, Укрпас вже пообіцяв розібратись і вирішити питання.

Нагадаємо, у липні на Деміївській після реконструкції відкрили Центральний автовокзал. У модернізацію автовокзалу вклали 100 млн грн.

Фото: facebook