Ресурс KИЇВ24 належить Комунальному підприємству Київської міської ради «Телекомпанії «Київ» та фінансується за кошти міста. Ми працюємо за принципами роботи західних незалежних медіа громад – рівновіддалених від політичних сил, бізнесових груп та чиновників. Наша основна задача – надавати об’єктивну та неупереджену інформацію без замовчувань, незручних тем та джинси.

Питання конфлікту інтересів при підготовці матеріалів на теми, пов’язані з висвітленням діяльності міських органів влади, регулює угода про невтручання в редакційну політику. Вона не дає право втручатись у роботу журналістів, нав’язувати свою думку редакції, накладати цензурні обмеження. З повним текстом угоди про невтручання в редакційну політику можна ознайомитися ТУТ.

Позиція редакції

KИЇВ24 висвітлює події та явища, пов’язані з життям столиці. Ми не дозволяємо особистим поглядам та вподобанням впливати на неупередженість нашої роботи.

Якщо ми визнали подію вартою новини, ми висвітлюємо її якісно. Новини подаються безсторонньо, неупереджено та відповідно до професійних стандартів та етичних принципів журналістики. Добираючи інформаційні приводи, ми виходимо з інтересів цільової аудиторії – жителів столиці. У новинах ми перевіряємо факти, посилаємося на конкретні джерела. Ми відповідаємо за точність і достовірність поширеної інформації, ми не готові жертвувати цим за рахунок оперативності та ексклюзивності.

Якщо нами ненавмисно було поширено неправдиву або неточну інформацію, ми виправляємо, доповнюємо її та перепрошуємо за помилку. Під час публікації резонансної інформації ми завжди виходимо з позиції суспільного інтересу. Ми з повагою ставимося до наших джерел інформації та гарантуємо їхню анонімність. У заголовках ми залишаємо за собою право розкрити не лише суть публікації, а й висловлювати певну позицію. При цьому ми проти кричущих заголовків, хайпу, ботів, махінацій з трафіком та лічильниками.

У матеріалах журналістів автор аргументує і всебічно висвітлює різні позиції, опираючись на факти та коментарі учасників.

Спікерів для інтерв’ю обирає редакція. Ми не надсилаємо заздалегідь питання спікеру, можемо окреслити лише теми для бесіди. Письмові інтерв’ю розглядаються в окремих випадках, про що ми чітко інформуємо читачів на початку інтерв’ю. Ми можемо не надсилати підсумковий текст інтерв’ю на погодження спікеру, редакція залишає за собою право не брати до уваги значні правки зі зміною відповіді. Дозволяється перевірка на наявність фактологічних помилок.

Блоги можуть містити власну думку авторів. Такі публікації можуть не відображати позицію редакції. Такі колонки, експертні статті чи аналітичні матеріали, написані як нашими журналістами, так і блогерами чи експертами у певній галузі, яким довіряє редакція. Такі публікації можуть містити одну позицію. Авторами таких текстів можуть бути персони з бездоганною репутацією. Ми не приймаємо статті невідомих нам авторів, написані не на наше прохання, без будь-якої нашої участі.

Мова

KИЇВ24 виходить виключно українською мовою. Іншомовні коментарі, тексти та інтерв’ю перекладаються та адаптуються.

Реклама на сайті

Весь комерційний контент чітко маркується відповідними плашками. Робота відділу продажів та редакції розділена. Наші рекламодавці не отримують привілеї при підготовці редакційних текстів. Ми не несемо відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Редакція має право відмовити в розміщенні на сайті комерційної інформації, яка, на наш погляд, є неетичною, некоректною та такою, що може нашкодити іміджу та діловій репутації видання.

Правила публікації

Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на ресурси KИЇВ24. Інтернет-ЗМІ повинні використовувати пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має розміщуватися в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Републікація ілюстрацій та фотографій, які є власністю KИЇВ24, можлива лише з дозволу редакції та розміщенням вотермарки за умови прямого посилання.

Останні новини

Більше новин