Президент України Володимир Зеленський закликав президента США Джо Байдена та лідера республіканців Дональда Трампа відвідати Україну і побачити на власні очі трагедію війни.

КИЇВ24

В Одесі через вечірню російську атаку дронами-камікадзе типу «Шахедів» сталося руйнування будівлі підприємства в прибережній зоні міста та пожежа. Вже відомо про щонайменше трьох загиблих внаслідок удару.

КИЇВ24

Вперше за останні 18 років лідер невизнаного Придністров’я Вадим Красносельський ініціює скликання з’їзду депутатів усіх рівнів. На цих зборах може бути озвучено прохання про приєднання Придністров’я до Росії.

КИЇВ24

Після успіху британських Storm Shadow, Україна подала запит до Німеччини на постачання Taurus. На що здатні ці далекобійні німецькі ракети та чому їх називають «вбивцями бункерів».

КИЇВ24

Польща включить прикордонні переходи з Україною, дороги та залізничні колії до списку об’єктів критичної інфраструктури. Польські страйкарі не матимуть права їх блокувати.

КИЇВ24

Кожного року компанія-виробник «Ласунка» презентує своїм споживачам нову продукцію, тож і 2024 не став винятком. Та цього разу йтиметься не про морозиво, а про дещо зовсім несподіване.

КИЇВ24