Понад 1400 мирних мешканців було вбито, багато з них – закатовано. Серед загиблих – 37 дітей. Ще 52 дітей були поранені. Про підозри у вчиненні цих злочинів повідомили майже сотні військових армії рф.

Kyiv Media

Глава уряду Словаччини Едуард Гегер, прем’єр-міністр Словенії Роберт Голоб і прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович прибули в Україну з візитом у річницю звільнення Бучі та візьмуть участь у саміті, присвяченому цій події.

КИЇВ24

Комісію Міністерства культури та інформаційної політики з приймання-передачі державного майна Києво-Печерської лаври знову не пустили на територію монастиря для проведення перевірки.

КИЇВ24

Правоохоронці з’ясовують деталі інциденту, який стався сьогодні між священнослужителями та журналістами на території Києво-Печерської лаври. За фактом перешкоджання журналістській діяльності столичні дізнавачі розпочали кримінальне провадження.

КИЇВ24

За матеріалами СБУ до 12 років ув’язнення засуджено снайпера-розвідника танкової бригади окупаційних військ рф, який знущався з цивільних.

Kyiv Media

Священник УПЦ МП на території Лаври штовхнув журналістку, коли вона намагалася поставити запитання митрополиту Павлу, та зірвав кріплення на камері оператора.

КИЇВ24

30 березня комісія Міністерства культури почне приймати державне майно національного заповідника «Києво-Печерська лавра», яке має передати Українська православна церква Московського патріархату.

Kyiv Media

Сьогодні, 29 березня, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький представив нового керівника управління патрульної поліції Києва майора поліції Ярослава Курбакова.

КИЇВ24