Про це пише видання TechCrunch.

У матеріалі йдеться про те, що за кілька днів після того, як генерального директора Павла Дурова арештували у Франції, Телеграм змінить позицію щодо незаконного використання месенджера.

У такий спосіб компанія має на меті посилити боротьбу з контентом, який порушує законодавство.

Зазначається, що тривалий час месенджер, яким користується близько мільйона людей щомісяця, мав репутацію такого застосунку, який мінімально втручався у взаємодії людей.

Раніше розробники розповідали, що усі чати, як приватні, так і групові, не контролювали модератори.

“Усі особисті та групові чати є приватними для користувачів. Ми не працюємо із жодними запитами, які їх стосуються”, — йшлося на сторінці месенджера.

Нині ж платформа надала електронну адресу для автоматичних запитів на видалення. Тож користувачі зможуть додавати посилання на контент, який, на їхню думку, потребує уваги модераторів.

Арешт Павла Дурова

Засновника і гендиректора месенджера “Телеграм” Павла Дурова затримали у суботу ввечері, 24 серпня, в аеропорту Ле-Бурже у передмісті Парижа. Дурова звинувачують у невжитті заходів щодо злочинного використання його платформи для шахрайства, торгівлі наркотиками, кіберзалякування, організованої злочинності та сприяння тероризму. Загалом прокуратура Франції висунула 12 звинувачень Павлу Дурову.

У середу, 28 серпня, суд Парижа постановив звільнити з-під варти Павла Дурова.