Про це повідомляє Державне агентство України з управління зоною відчуження.

«За результатами тепловізійного аеромоніторінгу осередків тління не виявлено. Продовжується обстеження східної та західної торцевих стін НБК», – йдеться в повідомленні.

У агентстві зазначили, що погіршення радіаційної обстановки на проммайданчику НБК-ОУ та в цілому на ДСП ЧАЕС не зафіксовано. Виходу радіоактивних речовин за встановлені межі не виявлено.

14 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що російський ударний дрон із фугасною бойовою частиною влучив в укриття зруйнованого 4-го енергоблока Чорнобильської атомної станції. За його словами, укриття на ЧАЕС було пошкоджене.

Згодом Зеленський, спілкуючись із журналістами в Мюнхені, заявив, що атака могла бути цілеспрямованою. За його словами, дрон летів на висоті 85 метрів, а радари не бачать цієї висоти.

Міжнародне агентство з атомної енергії підтвердило, що вночі 14 лютого на Чорнобильській АЕС прогримів вибух. Там також зазначили, що в дах укриття АЕС врізався дрон, але не уточнили, чи це був російський безпілотник.

Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) Григорій Іщенко заявив, що «плачевних наслідків» на Чорнобильській АЕС вдалося уникнути.

Напередодні в ДАЗВ заявили, що на Чорнобильській АЕС триває ліквідація наслідків після удару по укриттю зруйнованого четвертого енергоблока.