Про це у вівторок, 4 березня, повідомляє CNN, посилаючись на українського чиновника.
«Ми пристосуємося, але питання в тому, скільки додаткових людей і скільки ще території ми втратимо, поки ми це робимо», — заявило джерело телеканалу.
Старший сержант ударного взводу БПЛА Єгор Фірсов заявив, що безпілотники спричиняють 80% усіх руйнувань, від знищення танків до атаки на ворожі бліндажі. За його словами, це дає Україні «шанс на виживання», однак головною слабкістю є дефіцит ракет для систем ППО Patriot.
«Навіть ми, військові, хотіли б, щоб наші сім’ї, наш тил були максимально захищені, коли ми служимо на передовій», — заявив Фірсов.
Командир 108-го окремого механізованого батальйону Вовки да Вінчі Сергій Філімонов зазначив, що підтримка США є ключовою для захисту повітряного простору України.
Водночас, за даними українського джерела, призупинення допомоги не позначилося на обміні розвідданими, який залишається менш витратним, але важливим елементом військової підтримки з боку Вашингтона.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль визнав ризик стосовно постачання ракет для систем ППО Patriot.
«Система Patriot поки що єдина система, яка спроможна боротись із російською балістикою. Ризик, про який ви питали, міститься в площині забезпечення Patriot: як ремонтами, обслуговуванням, так і боєприпасами до Patriot», — сказав Шмигаль, відповідаючи на запитання журналістки про те, з якими ризиками може зіткнутись Україна, якщо США не відновлять постачання зброї.
Перед тим у Трампа пояснили припинення допомоги Україні. Старший радник президента США Дональда Трампа Джейсон Міллер заявив, що глава Білого дому хоче примусити президента України Володимира Зеленського до миру.
Крім того, Зеленський прокоментував призупинення військової допомоги США Україні. Він доручив міністру оборони України, керівникам наших розвідок та дипломатам зв’язатися зі своїми співвідповідачами у Сполучених Штатах Америки та отримати офіційну інформацію про це.