Про це Келлог написав у соціальній мережі “Х”.
За його словами, він не пропонував поділ України, а говорив про можливу структуру розміщення союзницьких сил після припинення вогню.
Келлог уточнив, що слово «поділ» він застосував для пояснення, як планують розділити зони відповідальності між союзницькими військами, які, як він наголосив, могли б діяти без участі американських сил.
“Стаття Times неправильно виклала мої слова. Я говорив про сили стійкості після припинення вогню на підтримку суверенітету України…. Я не мав на увазі поділ України”, — наголосив він.
The Times article misrepresents what I said. I was speaking of a post-cease fire resiliency force in support of Ukraine’s sovereignty. In discussions of partitioning, I was referencing areas or zones of responsibility for an allied force (without US troops). I was NOT referring… https://t.co/wFBcEVjxtO
— Keith Kellogg (@generalkellogg) April 11, 2025
Times писало, що Кіт Келлог запропонував розділити Україну на кілька зон, у яких будуть розміщені західні війська після завершення війни з Росією. Він це порівняв із поділом Берліна, який після капітуляції Німеччини у 1945 році був поділений на окупаційні зони.
Келлог пропонує розмістити британсько-французький контингент разом з українськими військами на правобережжі Дніпра та заході України. Українські війська будуть залишатися на півночі та у центрі, а на тимчасово окупованих територіях залишиться Росія.