Голова Міністерства оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен оголосила про виділення понад 200 мільйонів євро на нові ініціативи для передачі Києву засобів ППО й артилерійських снарядів.

КИЇВ24

Загальна ситуація зараз біля Часового Яру дуже складна, однак, це ще не кульмінація наступальних дій ворога. Хоча росіяни знахабніли настільки, що без страху використовують штурмову авіацію.

КИЇВ24

Словацька кампанія зі збору коштів «Боєприпаси для України» виникла після того, як уряд Фіцо відмовився брати участь в ініціативі Чехії щодо закупівлі боєприпасів для України за межами ЄС.

КИЇВ24

До останнього законопроєкту про допомогу Україні в Конгресі США внесли вже 137 правок. Майже всі вони, окрім двох, внесені членами Республіканської партії США.

КИЇВ24

Як пише Reuters – сітки майже повністю закривають будівлі підприємства з усіх боків. Вони тримаються на металевих стовпах, встромлених у землю.

КИЇВ24

Бомбардувальник Ту-22М3 встиг відстрілятися і повертався назад перед тим, як був збитий. Він зміг подолати ще деяку відстань вже після того, як його уразила українська ракета

КИЇВ24

Президент Володимир Зеленський відвідав медичну роту 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, провів нараду щодо безпекової ситуації та оглянув будівництво фортифікацій.

КИЇВ24

Російські кораблі у Новоросійську пересуваються в гавані на внутрішньому рейді, не виходячи в море. Окупанти почали застосовувати більше різноманітних видів повітряних суден для патрулювання поблизу військових морських баз.

КИЇВ24

Російська ракета Х22 не може долетіти до Києва. Раніше Повітряні сили не могли збивати цю ракету, однак зараз з’явилися нові рішення, які дозволяють це робити.

КИЇВ24