Про це повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк під час етеру Радіо Свобода.

У Криму триває сезон “бавовни”. Результати слід дочекатися від Генерального штабу. Все ж таки право “джанкойської ночі”. І вони повинні його дотримати. Насправді те, що відбувається бойова робота, ми ніколи не приховуємо. Але результати даємо верифіковані – тобто уточнені, вивірені та ті, що мають офіційне підтвердження.

За її словами, важливо дочекатись офіційного коментаря від Генштабу ЗСУ.

Водночас Гуменюк наголосила, що військовий аеродром у Джанкої – законна ціль, відповідний об’єкт, на якому базувалася в тому числі армійська авіація РФ.

Крім того, ми знаємо, що під час свого розташування на Кримському півострові, використовуючи його як потужний мілітаріхаб, росіяни часто змінювали місця дислокації різних підрозділів та переміщали їх для того, щоб відвести від можливого ураження. Але не всі маневри були вдалими.

Нагадаємо, що в ніч з вівторка на середу в тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи у місті Джанкой в районі військового аеродрому. Про це писали місцеві телеграм-канали.

Після вибухів на військовому аеродромі зайнялася масштабна пожежа.