26-річний кіноактор Максим Девізоров воював у гарячій точці на Донбасі.

Про це повідомили у Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

У повідомленні зазначили, що Максим зараз захищає Україну в Донецькій області і приїхав на добу в Дніпро, де чоловік розписався зі своєю дівчиною.

“Ми познайомилися завдяки нашому театру. Ми чули і знали одне про одного і до того, але вперше напряму списалися, коли було оголошено про докастинг до вистави “Одіссею, повертайся додому”. Світлана хотіла взяти участь у кастингу і звернулася до мене за порадами: “Як краще підготуватися? Як йде робота?” Після цього ми місяць не спілкувалися, я був впевнений, що Світлана в Лондоні, бо вона мала їхати туди навчатися, але виявилося, що її поїздку відтермінували. І тоді я запропонував їй зустрітися, поговорити про театр і все таке, бо ж вона сама режисерка та засновниця театру “14ORLOV”. Словом, так і познайомилися”, – розповів Максим.

Він додав, що зробив пропозицію дівчині онлайн, в останній день у Львові. Адже далі його з підрозділом відправили на Донбас.

“Перед днем нашого весілля ми не бачилися два місяці, тому було багато питань: “Чи підійде обручка?” Чи вона не передумала?” А потім додалося “Як вона доїде?” Усі ж розуміють, яка наразі ситуація з бензином. Але кохання – велика сила. І воно знайшло відповіді на всі запитання”, – зауважив Максим.

На своїй сторінці в Інстаграм, чоловік написав, що після війни мріє про сім’ю та дітей.

До слова, кадри молодятам зробило подружжя фотографів Кості та Влади Ліберових. До війни вони знімали love story, а зараз їздять у гарячі точки й безкоштовно фотографують військових, які вирішили одружитися під час війни. Пара не знімає бенкети, тільки розпис та невелику прогулянку.

Нагадаємо, Максим Девізоров – актор театру та кіно, кар’єра якого стартувала в юності. 2012 року він знімався в російському серіалі “Після школи”, який створений спільно зі студією Disney, а згодом продовжив кар’єру в Україні – у серіалах “Перші ластівки”, “Пікнік”.

Фото: Фейсбук