У відеоряд також потрапили кадри воєнної хроніки в Україні.

Так, американський співак і піаніст Джон Ондрасік, відомий як Five for Fighting, випустив кліп на пісню «Can One Man Save The World», знятий у Гостомельському аеропорту на фоні знищеного окупантами літака «Мрія». У записі пісні також взяв участь український оркестр.

“Це була найбільша честь у моєму житті, грати мою нову пісню з українським оркестром на руїнах аеропорту “Антонов” перед улюбленою українською “Мрією”, найбільшим вантажним літаком у світі, цинічно знищеним на початку війни. Поділяючи цю музичну співпрацю на такій священній землі, я на власні очі переконався у стійкості та благодаті українського народу, який, чи то в грі на скрипці чи керуванні танком, не можуть зупинити злодіяння та агресія Путіна”, – прокоментував Ондрасік прем’єру кліпу.

Співак також зазначив, що свою пісню присвятив президентові України Володимиру Зеленському та всьому народу України.

“Я вважаю, що всі ми, як вільні люди та вільні нації, повинні зробити свій внесок у захист незалежності та свободи, коли намагаються знищити одну з наших дружніх демократій. Як говориться в останніх кадрах нашого відео: “Історія починається зараз”, – зауважив співак.

Він закликав своїх колег організувати концерт та направити кошти, виручені від продажу квитків, на гуманітарну допомогу Україні.

Фото: Фейсбук