Анджеліна Джолі приїхала до України з приватним візитом під особисту відповідальність, жодної гуманітарної місії від ООН не було.

Про це повідомив офіційний представник ООН Метт Солтмарш.

За його словами, жодної гуманітарної місії ООн у приїзді Анджеліни Джолі не було, акторка приїхала в Україну під свою відповідальність.

“Анджеліна Джолі приїхала в Україну з особистої ініціативи, і ООН не має жодного стосунку до цього візиту”, – заявив Солтмарш.

Kyiv Media

Під час своєї зустрічі акторка відвідала навчально-реабілітаційний центр “Гармонія” у Бориславі на Львівщині. “Акторка та її команда прибули до дітей з подарунками та гарним настроєм”, — зазначили у закладі.  Під час зустрічі Анджеліна Джолі поспілкувалася з дітьми та подарувала їм подарунки.

Kyiv Media

Також у мережі знайшли хлопця, який під час відвідин Джолі “Львівських круасанів” не помітив актрису. Відео опублікували у мережі, на кадрах видно, що один з відвідувачів настільки зайнятий власними справами, що не помітив акторку. Хлопцю – 14, його звати Юлік і він займається малюванням.

Kyiv Media

Нанадаємо, голівудська актриса Анджеліна Джолі відвідала львівський залізничний вокзал, де зустріла пасажирів евакуаційного поїзда з Покровська

Фото: Фейсбук