Про це йдеться в повідомленні Армії оборони Ізраїлю.

Від 7 жовтня, початку нападу бойовиків ХАМАС, загинули 425 військових — із них 97 у наземній операції в секторі Гази. Поранено від початку війни 1 593 військових, у наземній операції — 559. Важких поранених 235.

Видання The Times of Israel пише, що кілька ізраїльських армійців отримали поранення від атаки безпілотника на військову базу. Двоє постраждалих у стані середньої тяжкості, інші отримали легкі поранення.

Два дрони, які запустили з Лівану, збила система ППО «Залізний купол».  Відповідальність за атаку взяло на себе угруповання «Хезболла».

Тим часом ЦАГАЛ заявив, що здійснив «широку» хвилю авіаударів по об’єктах «Хезболли» на півдні Лівану у відповідь на атаки на кордоні.

Нагадаємо, у неділю, 3 грудня, речник ЦАГАЛу Даніель Хагарі на пресконференції заявив, що ізраїльські оборонці відновлюють і розширюють наземну операцію проти опорних пунктів ХАМАСу по всій Смузі Гази.

Він також підкреслив важливість підтримки ВПС, яку надають наземним силам, зазначивши, що авіаудари по штабах терористів, заводах з виробництва зброї, терористичних тунелях і місцях запуску ракет зменшують загрози наземній операції.