Столичний готель придбала компанія «Смартленд» з Броварів.

Сьогодні, 15 липня, на аукціоні столичний готель «Дніпро» було продано за 1 111 111 222, 22 гривень компанії «Смартленд».

Про це повідомляє фонд державного майна України на своїй сторінці в Facebook.

? Це неймовірно!Декілька секунд тому завершився аукціон з продажу готелю «Дніпро»!Остаточна вартість об'єкта, на який претендували 29 підприємців, зросла до 1,1 мільярда гривень (1 111 111 222,22 грн)

Опубліковано Фонд державного майна України Середа, 15 липня 2020 р.

Аукціон закінчився о 16:48. Компанія-переможець запропонувала на 111,11 гривень більше, ніж ТОВ «Інвестиційна українська група».

За даними держреєстру, місце реєстрації “Смартленд” – Бровари, що поблизу Києва. Директором і власником 17,61% компанії числиться Максим Терещук з київською реєстрацією. Власник 82,29% – 32-річний киянин Олексій Ігунін через київське ТОВ “Айс таун”. В статутному фонді компанії прописано 11,302 млн гривень. Компанія заснована 2013 року.

Новий власник отримає будівлю готелю загальною площею 12 829 квадратних метрів, яка складається з 12-ти наземних та одного технічного поверхів, бельетажу і підвалу. Крім того, перед готелем розташований гостьовий паркінг на 56 паркомісць — земельна ділянка належить «Дніпру» на праві постійного користування.

Голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко пояснив, що після завершення аукціону переможець зобов’язаний пройти перевірку на “добродіяння” коштів, після чого підписується договір. Інвестор має 30 днів, щоб перерахувати гроші, в іншому випадку нараховується пеня, а після двох місяців результати скасовуються.

У Фонді держмайна назвали ключові постприватизаційні умови для потенційних інвесторів:

  • збереження готелю не менше, ніж на сто номерів, рівня не менше чотирьох зірок і колективу без зменшення зарплати мінімум протягом пів року;
  • погашення дебіторської заборгованості, зокрема із зарплати, не пізніше, ніж за пів року з дати переходу права власності;
  • збереження в назві слова “Дніпро” (Dnipro).

Нагадаємо, стартова ціна на аукціоні становила 80 923 400 гривень, але потім зросла  до 711 мільйонів гривень.

Фото: facebook