Про це заявили   у Міністерстві фінансів Австрії.

Цей  кредитний фонд надаватиме  підтримку експортним операціям з Україною протягом наступних п’яти років, забезпечуючи покриття ризиків та сприяючи інвестиціям, що мають вирішальне значення для відновлення нашої країни, зокрема в інфраструктуру, транспорт та постачання.

Міністр фінансів Магнус Бруннер заявив, що, крім внутрішньої економіки, українське населення й економіка зокрема отримують вигоду від австрійської експортної підтримки, оскільки Австрія активно сприяє відновленню країни.

Новий механізм дозволить ширшу диверсифікацію ризиків при інвестиціях в державний сектор України на основі державних гарантій.

Раніше ми повідомляли що Австрія виділяє 21,5 мільйона євро із закордонного фонду катастроф на гуманітарну допомогу в різних куточках світу. 2 мільйони нададуть на гуманітарні проєкти в Україні.

Згідно з оцінкою Організації об’єднаних націй (ООН), близько 300 мільйонів людей наразі потребують гуманітарної допомоги.

Наша безпека в Європі також значною мірою залежить від безпеки та стабільності наших сусідів. Тому ми повинні зробити все можливе, щоб запобігти нелегальній міграції, а також запобігти небезпечній подорожі людей до Європи, — заявив федеральний канцлер Карл Нехаммер.