Фото зустрічі з кандидатами у військо опублікував командир роти Дмитро Савченко.

Сам він фігурує на світлині, проводячи роз’яснювальну роботу із в’язнями.

Ви думали, що так вміє робити лише Пригожин та Уткін?? Ніт. Ми встрибнули в цей процес і звертаємося до в’язнів максимально зрозумілою мовою. Усе в ім’я Великої України! І наші з*к на п’ять порядків більш ідейні, ніж паскудний “Вагнер”.

Нагадаємо, майже триста п’ятдесятьох ув’язнених достроково звільнили для мобілізації в армії. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська в інтерв’ю The New York Times.

Мобілізація засуджених в Україні

На початку травня Верховна Рада проголосувала за мобілізацію засуджених за нетяжкими статтями. Не підлягають мобілізації зокрема ті, хто скоїв злочини проти нацбезпеки, засуджені за тероризм, умисне вбивство чи зґвалтування.Також не дозволять замінити покарання на можливість воювати корупціонерам.

Щоб потрапити до ЗСУ, засудженому треба написати заяву, пройти ВЛК, отримати від суду дозвіл, а потім прийти у ТЦК.

Зазначається, що військова частина сама вирішуватиме, чи готова прийняти ув’язненого. За даними Мін’юсту, понад 3 тис. засуджених уже подали заяви на службу в армії. Ресурс засуджених, яких можливо мобілізувати, складає 15-20 тисяч, про що розповів голова фракції “Слуга Народу” Давид Арахамія.