Засновник охоронної компанії National Security Ростислав Бондар — про потребу в забезпеченні безпеки та про послуги його компанії.

Про особисту безпеку варто задуматися задовго до того, як прийшла небезпека. Захист будинку або комерційного приміщення, системи відеоспостереження та пожежної безпеки, охоронці на заходах або правовий захист вашого бізнесу. Все це — невід’ємні складові безпеки та власного захисту.

Про реалії злочинності

Показники злочинності в Україні не падають. Статистику занижують, правопорушників відпускають під домашній арешт, квартири продовжують грабувати, а кількість зафіксованих зґвалтувань продовжує зростати. Ми б хотіли ділитися тільки хорошими новинами, але говоримо правду.

За останніми даними на початок 2020 гору в Україні — більше 7000 квартирних крадіжок, більше 400 грабежів на вулиці і 70 нападів. І як показує практика, про забезпечення власної безпеки люди замислюються тільки з приходом небезпеки. Тільки після того, що сталося, ми замислюємося про сигналізації в будинок або офіс, про водія у відрядження або камери спостереження на поверх багатоквартирного будинку.

«Статистика не завжди права, важко вже розуміти кому вірити. Але одне я знаю напевно — кримінальна ситуація в країні, як і раніше, плачевна. Є випадок, де в одному тільки будинку за час карантину зафіксовано 4 квартирні крадіжки. А що говорити про викрадення автомобілів, про напади, спроби взрома закладів», — каже Ростислав.

Ростислав Бондар: про безпечність людей, потреби в захисті та послуги компанії

Ми часто думаємо, що небезпека обійде нас стороною, що вона існує, але тільки не у нас. І на жаль, поки не трапиться біда — ми не думаємо про власну захищеність та захист своїх рідних. А даремно. Навіть одинична камера відеоспостереження на поверсі може стати хорошим помічником, в разі необхідних заходів.

У сфері охорони я працюю вже більше 10 років. Особиста охорона, антирейдерські заходи, юридичний захист бізнесу, охоронні системи — ми забезпечуємо захист на всіх рівнях. Місія National Security — дати охороні в Україні новий масштаб. Довести і показати, наскільки власна захист важлива для кожної людини.

Ми надаємо послуги будь-якого формату захисту.

Приватна охорона. Охоронець, охоронець на супровід. Він може бути водієм на нашому автомобілі або на вашому, забезпечувати трансфер погодинно або за договором на тривалий термін. Може бути група людей та кілька автомобілів бізнес-класу.

Охорона заходів. Тут ми надаємо групу професійних охоронців, які забезпечують порядок і безпеку для організаторів і гостей.

Юридичний захист бізнесу. У нашій команді є одні з кращих юристів, які допомагають підприємцям з оформленням всіх документів, у вирішенні правових спорів з партнерами або клієнтами, забезпечують підтримку 24/7 у всіх юридичних справах бізнесу.

Охоронні системи. Надаємо послуги установки систем «під ключ». Пожежна безпека, системи відеоспостереження, системи СКУД, пультова охорона. Всі виміри, прорахунки, установка і моніторинг — наша відповідальність.

Трансфер і супровід. Власний автопарк дозволяє нам контролювати супровід будь-якого масштабу. Перевезення цінних вантажів або документів, контроль маршруту і його безпека планування, оренда машин з водієм або без.

Безпека — дорожча за будь-які гроші. Пам’ятайте про це, і забезпечте своє життя захистом на всіх можливих етапах. В цьому ми точно зможемо вам допомогти.

Фото: National Security