Про це розповів міський голова Києва Віталій Кличко в ефірі КИЇВ24

Роботи продовжуються. Я просив би не змішувати ці дві такі важливі теми. Роботи продовжуються, не так швидко, як потрібно, тому що давайте будемо відвертими. Я зараз дуже тезисно скажу, що всі станції метрополітену в місті Києві Метробудом будувались. Організація, яка дійсно потужна, яка була в радянські часи. Потім з часом ця корпорація Метробуд вже перейшла у вчасні руки.

Він додав, що КМДА постійно вимагає, щоб компанії, які займаються будівництвом метро, дотримуваличся чинних точних графіків. Кличко зазначив, що розуміє, що його слова нині можуть сприйматися як виправдання, оскільк спочатку був коронавірус, а потім повномасштабне вторгнення, що заважало будівництва. Однак роботи тривають.

Раніше стало відомо, що з початком повномасштабної війни робота над метро на Виноградар припинилася. Проте вже у 2023 році її відновили. У 2023 році будівництво відновилося на відкритій ділянці, щоб усунути загрозу сповзання ґрунту. Наразі підрядник проводить роботи в котлованах, де зробили кріплення.

Нагадаємо, раніше керівник «Київського метрополітену» Віктор Брагінський завив, що до кінця 2024 року в столиці  планують побудувати дві станції метро – «Мостицька» і «Проспект Правди».