Забудовник отримав припис, що забороняє проводити будь-які будівельні роботи.

Будь-які подальші дії забудовника “Квітів України” є незаконними, адже дозвіл МКІП на будівельні роботи у забудовника відсутній.

Про це написав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Telegram.

За його словами, проведення будробіт у межах історичного ареалу без відповідних дозволів центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини – неможливе.

“Допоки триватиме розгляд усіх спірних питань – патрульні поліції чергуватимуть біля «Квітів України». А МКІП триматиме ситуацію на контролі”, – повідомив Ткаченко.

До слова, очільник також розповів, що  спілкувався з Віталієм Кличком у пошуках рішень, тому не розуміє заяви «про ніби-то дозвіл від МКІП» і радить КМДА “подати об’єкт на набуття статусу пам’ятки місцевого значення, бо саме це у їхній юрисдикції”.

Нагадаємо, в центрі Києва почали зносити будівлю «Квіти України».

Наразі активісти повісили на паркан картини та продовжують протестувати. Очільник міністерства культури, яке має опікуватись пам’ятками, заявив, що будівельні роботи мають зупинити. Активісти вказують на інші пам’ятки без охоронного статусу.

Також сьогодні з`явився документ будівельних робіт, в якому відсутній демонтаж фасаду:  деталі.

Департамент охорони Києва надав припис забудовнику “Квітів України” припинити будівництво ще півтора тижні тому. Проект не погоджений з Мінкультом

Натомість забудовник назвав мітинг активістів проти демонтажу «Квітів України» “незаконним проникненням на приватну територію”.

Наразі суд наклав арешт на будівлю Квітів України: тепер будь-які роботи заборонені.

Фото: facebook