Про це пише Міністерство енергетики України на Урядовому порталі.

“Внаслідок грозового шторму знеструмлені 127 населених пунктів у Сумській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Донецькій областях. З них найбільше (71 населений пункт) – у Сумській області. Ремонтні роботи з відновлення постачання електроенергії тривають”, – повідомляє Міністерство енергетики України.

Крім того, через ворожі обстріли прифронтових та прикордонних з рф областей більша частина мешканців залишаються без світла.

“Вибуховою хвилею пошкоджено газопровід у Донецькій області. Стався витік газу, який вдалося локалізувати. Через падіння тиску в газопроводі були тимчасово відключені побутові споживачі. Через ворожі обстріли залишається без світла частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Херсонській областях”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, станом на 7 серпня Укренерго відновили 70-80% електромереж. Голова Національної енергетичної компанії Укренерго Володимир Кудрицький зазначив, що відновити усі електромережі й усунути всі пошкодження від російських ракетних ударів на 100% у короткий термін просто неможливо.

Фото: Відкриті джерела