Про це повідомив гендиректор Yasno Сергій Коваленко.

За словами Коваленка, зазвичай на вихідні у колег є можливість подавати більше електроенергії для споживання.

“Цей вікенд не мав би бути виключенням, але є одне але. Погода. Відсьогодні на декілька діб прогнозують значне похолодання”, – додав він.

Гендиректор Yasno нагадав, що кожні -5 градусів на вулиці – це +250 МВт до споживання.

“… зараз обсяги, які надаються населенню, взагалі не дають змоги розігнатися і розраховувати на якісь додаткові мегавати. Тому на вихідних, найбільш імовірно, відключення будуть чітко за графіком, хоча раніше субота-неділя могли проходити без відключень або з мінімальними”, – написав Коваленко.

Він також нагадав, що через морози можуть ставатися і локальні аварії.

“Тому будьте уважними. Обережно використовуйте електроприлади і не вмикайте в розетку все одразу”, – резюмував гендиректор Yasno.

Як ми писали, в Києві на Різдво прогнозується значне зниження температури. Так, у п’ятницю, 6 січня, температура в столиці знижуватиметься протягом дня. Вже у ніч проти суботи, 7 січня, температурні показники впадуть до -9°C. Вдень на киян чекає морозна погода з позначкою -6°C на стовпчиках термометрів. За прогнозом синоптиків, у неділю, 8 січня, у столиці йтиме сніг, температура вдень сягатиме -6°C. Уночі температура повітря опуститься аж до 11 градусів нижче нуля.

Фото: Відкриті джерела