Про це повідомив президент України, Володимир Зеленський у Telegram.

Станом на цей ранок через негоду в 16 областях України знеструмлено понад 2 тисячі населених пунктів, перекрито дорожній рух.

Як повідомляє Володимир Зеленський, усі комунальні служби працюють цілодобово і намагаються усунути наслідки негоди. Він порадив звертатись у разі потреби до ДСНС України, Національної поліції та комунальних служб по допомогу. Також, наголосив на тому, що варто допомагати тим, хто цього потребує.

Мер Києва, Віталій Кличко, у своєму Telegrsm зазначив, що на разі усі комунальники працюють над покращенням доріг та тротуарів аби запобігти нещасним випадкам та травмуванню киян.

Також комунальники розчищають та обробляють тротуари, підходи до підземних і наземних пішохідних переходів, сходові марші, зупинки громадського транспорту, які обслуговує підприємство “Київавтодор”.

Як йдеться у повідомленні, до роботи залучені 53 бригади з ручного прибирання в кількості 392 працівники. Пішохідні зони дорожники очищають за допомогою спеціальної малогабаритної техніки зі снігоочисним обладнанням – тракторів Lovol, мінінавантажувачів JCB, машини Bucher.

Нагадаємо, що цього тижня в Києві синоптики прогнозують опади у вигляді снігу та мороз. Киян просять підготуватись до негоди та бути обережними.

Також, завідувач Київської міської клінічної лікарні №8 Максим Мельник, в етері КИЇВ24, повідомив про те, що протягом вихідних 25 та 26 листопада кількість звернень мешканців Києва до травмпунктів збільшилася на 50%. Він попередив людей, що треба бути обережними та дивитися, куди вони ступають. Мешканці мають мати зимове та високе взуття, щоб фіксувати гомілковоступневий суглоб.