Про це повідомило МВС України.
Олександр Малиш очолював патрульну поліцію Рівненської області, а до цього керував патрульною поліцією в Краматорську та Слов’янську.
Крім того, Малиш брав участь у бойових діях як командир взводу батальйону особливого призначення Дніпро-1. Його відзначили державними нагородами, зокрема почесним знаком головнокомандувача Збройних сил України Срібний хрест, медаллю За військову службу Україні, відзнакою президента України За участь в антитерористичній операції, а також нагородами командувача Об’єднаних сил Козацький хрест I та II ступеня.
«Наразі перед нами стоїть багато задач. І я сподіваюсь, що наша спільна робота принесе результат і громадяни України отримуватимуть усі необхідні сервісні послуги на найвищому рівні. Буде важко, але ми готові до ефективної роботи», — заявив Малиш.
Заступником начальника Головного сервісного центру МВС з питань впровадження цифрових інновацій став Андрій Онуфрей, який раніше займався впровадженням Єдиного реєстру зброї.
22 січня Bihus.Info із посиланням на Єдиний державний реєстр декларацій повідомив, що начальник Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ Микола Рудик та ще вісім співробітників столичного ТСЦ № 8041 подали декларації перед звільненням. Це сталось на тлі розслідування Bihus.Info про неефективну роботу сервісних центрів.
Декларації при звільненні подала ще низка фігурантів журналістського розслідування:
- інспектор Андрій Кухельний;
- інспектор Вадим Чистяков;
- інспектор Сергій Дацков;
- інспектор Роман Журков;
- інспектор Дмитро Парченко;
- адміністратор Сергій Панченко;
- адміністратор Наталія Лось;
- адміністратор Анатолій Клименко.
Нагадаємо, 4 грудня 2024 року Bihus.Info оприлюднив журналістське розслідування про роботу найбільшого сервісного центру країни — київського ТСЦ № 8041.
Після цього Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки незаконного збагачення одного з начальників територіального сервісного центру МВС України.