Задимлення у Києві могли спричинити зміни вітру та осередки пожеж в екосистемах.

КИЇВ24
Смог у Києві. Фото: Getty Images

Про це повідомили в МВС України.

Там розповіли, що пожежі фіксували на торфовищах і відкритих територіях на Київщині, Сумщині та Чернігівщині. У МВС додали, що за даними Укргідрометцентру, шкідливим домішкам у приземному шарі атмосфери сприяв також слабкий північний і північно-східний вітер.

У відомстві надали поради, як захиститися від забрудненого повітря:

  • тримати вікна зачиненими;
  • підтримувати водний баланс;
  • використовувати маску або респіратор, а також очищувач повітря.

“На території України рятувальники ліквідовують 21 масштабну пожежу в екосистемах, загальною площею близько 2 200 га. До робіт залучені близько 860 осіб та 201 одиниця техніки ДСНС, а також 3 пожежні потяги Укрзалізниці”, – зазначили в МВС.

У Києві погіршилася якість повітря: що відомо

Нагадаємо, від ранку 20 вересня у Києві фіксують погіршення стану повітря. У КМДА рекомендували утриматися від провітрювання приміщення та обмежити тривале перебування на вулиці. Ймовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря зазначають пожежі в екосистемі Київської області.

Тим часом 20 вересня за рейтингом IQAir Україна піднялася на першу сходинку у світовому рейтингу міст з найбруднішим повітрям. Станом на 9:48 20 вересня загальний індекс забруднення повітря в столиці становив вже 176.

Крім того, зранку 20 вересня працівники Бориспільської філії ДП “Ліси України” виявили нове займання. Причина — робота протиповітряної оборони.

Зазначається, що під час нічної атаки російських дронів 20 вересня працювала ППО в Київській області. Через це, за словами Столичного лісового офісу, зайнялась пожежа у межах відповідальності Бориспільської філії ДП “Ліси України”.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

Погода
Більше новин