Про це в етері КИЇВ24 повідомив військовий аналітик Владислав Селезньов.

Ситуація на полі бою буде визначатися суто і виключно тими самими ресурсами, які матиме українські війська для відбуття ворожих атак. Чесно кажучи, останні кілька днів у мене ваші колеги-медійники питають, а чи спроможна українська армія до кінця цього поточного 2024 року перейти в контрнаступ? Моя відповідь очевидна. Ми не маємо достатньої кількості ресурсів для того, щоб організувати такі заходи.

Аналітик підкреслив, що на даному етапі бойових дій Україна знаходиться у стані стратегічної оборони, а також час від часу ЗСУ відчувають брак ресурсів, щоб стримувати ворожі атаки. Саме тому спочатку потрібно говорити про накопичення боєприпасів та ресурсів.

А це значить, що для того, щоб ми мали змогу, чи навіть можливість для реалізації наших планів щодо контрнаступу, накопичити достатню кількість ресурсів. Йдеться не лише про озброєння, військову техніку, боєприпаси, йдеться в тому числі про навчений, підготовлений, та забезпечений особовий склад. Чимало питань, і тут ми маємо розуміти, що ризики попереду, і не лише під час літньої кампанії, а й під час осінньої замови.