Про це розповів телеведучий, офіційний голос Євробачення Тімур Мірошниченко в ефірі КИЇВ24.

Дуже хочеться, щоб нашим плюсом стала терпимість одна до одного і до того, що відбувається. Бо ті повідомлення, які ми отримали як ведучі протягом вчорашнього ефіру, не про терпимість та не про інклюзивність. Я проголосував вночі. Прямий ефір завершився ближче до 11. Я приїхав додому майже опівночі під комендантську годину

Він додав, що перше, що він зробив, то перевірив, чи запрацювала «Дія».

І я проголосував вночі, дружина проголосувала декілька хвилин тому. Тому що сьогодні вранці знову не працювала «Дія».  Зараз працює . Тому зараз можна голосувати. 

Нагадаємо, Національний відбір на Євробачення-2024 відбувся у суботу, 3 лютого. 11 конкурсантів змагалися за право представити Україну на пісенному конкурсі, який пройде у травні 2024 року у шведському місті Мальме.

Через технічний збій у застосунку «Дія» глядачі не мали можливості віддати свої голоси за фіналістів відбору. Упродовж кількох годин команда Мінцифри намагалася збільшити потужність та відновити голосування, однак цього так і не вдалося зробити.

Згодом у Міністерстві цифрової трансформації заявили, що до збою у «Дії» під час голосування за переможця нацвідбору на «Євробачення-2024» не причетні кіберзлочинці. За словами комунікаційниці Мінцифри Олесі Лісовської, причина збою — лише в надмірній кількості запитів від охочих проголосувати, з чим система не впоралася.