Внаслідок теракту щонайменше 150 тонн хімікатів та інших небезпечних речовин були змиті потоком води в Дніпро. Велика частина з них залишаються в річці, роблячи воду звідти небезпечною для вживання людьми.

Відновлення екосистеми може тривати роками. Тож водоочисні споруди є одним з найефективніших способів допомогти мешканцям регіону отримати доступ до чистої питної води.

Херсонська лікарня особливо відчуває потребу у чистій воді, адже працює 24/7 лікуючи та рятуючи життя людей. Щоб допомогти якнайшвидше забезпечити медзаклад водоочисними спорудами, Kalush Orchestra та БФ “Твоя опора” запустили спільну ініціативу зі збору коштів, до якої доєднався й ЕКО МАРКЕТ. Відтепер кожен небайдужий покупець мережі зможе зробити благодійний внесок не тільки на сайті БФ “Твоя опора”, але й в усіх магазинах ЕКО МАРКЕТ, пожертвувавши на касі будь-яку суму кратну 1 грн.

Чиста вода – забезпечує життя, а лікарня – це саме те місце, де вона вкрай необхідна. Ми об’єдналися з ЕКО МАРКЕТ для того, щоб спільними зусиллями забезпечити лікарню водоочисними спорудами й покращити існуючу доволі критичну ситуацію”, – коментують учасники гурту Kalush Orchestra

Медичний заклад, для якого проводиться збір, обслуговує мешканців кількох громад.

 У жовтні минулого року, завдяки донатам тисяч українців, ми спільно з БФ “Твоя опора” та “Я допомагаю” передали 470 сім’ям Херсонщини гуманітарну допомогу на суму понад 1 млн грн. Тож коли нам випала можливість ще раз допомогти херсонцям, ми відразу погодились” – коментує Інна Мірошниченко, президент ЕКО МАРКЕТ.

“Переконана, що саме завдяки об’єднанню фондів, публічних особистостей та великого бізнесу навколо такої болючої теми спрацює ефективно. Тож закликаю всіх людей приєднуватися до проєкту – робити добро так легко!” – зазначила Валерія Татарчук, засновниця та генеральна директорка БФ «Твоя опора».