Мешканка столиці Ірина Бондаренко детально дослідила місця високої концентрації ДТП у Києві, серед яких визначила 30 найбільш небезпечних точок, де трапляються смертельні дорожньо-транспортні пригоди.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook, додавши покликання на дослідження.

Завершила дослідження місць концентрації ДТП у Києві, визначила 30 найнебезпечніших місць + детально проаналізувала…

Опубліковано Ira Bondarenko Вівторок, 7 липня 2020 р.

Ірина досліджувала  базу патрульної за 2016-2019 рік щодо щільності ДТП з тяжкими наслідками, залежно від часу доби (вдень та вночі) та створила перелік вулиць, де відбувається найбільше тяжких ДТП за участю пішоходів, велосипедистів, водіїв та пасажирів громадського транспорту.

Мої висновки не відрізняються кардинально від аналізу колег, але копають глибше щодо причин ДТП і рейтингування найбільш небезпечних місць. Також я пропоную списки питань для натурних досліджень: на що в першу чергу треба звертати увагу на цих перехрестях тим, хто буде досліджувати проблеми з безпекою (освітлення, геометрія і ширина смуг, розташування переходів тощо), — прокоментувала Бондаренко.

Вихідні дані киянка систематизувала у рейтинг найбільш небезпечних місць за індексом тяжкості ДТП. Першу трійку посіли проспект Перемоги, Столичне та Гостомельське шосе.

Найбільше за період з 2016 по 2019 роки у тяжких ДТП у столиці загинуло 296 пішоходів на 542 аварії. Найлетальнішими зонами на карті є:

  • Кільцева дорога уздовж Борщагівки (вночі),
  • Вулиця Вадима Гетьмана від Шулявської до Караваєвих дач (вдень),
  • Проспект Перемоги по всі довжині, найбільше – ближче до центру (і вдень, і вночі),
  • Либідська, Деміївська та Голосіївська площі (вдень),
  • Площа Тараса Шевченка (і вдень, і вночі),
  • Проспект Романа Шухевича, найбільше біля Шухевича, 2т, (вдень)
  • Вулиця Братиславська по всій довжині та Гната Хоткевича (вночі).

Загалом більше ДТП з легкими наслідками, або без наслідків взагалі, трапляються вдень. Натомість більше аварій смертельних або з тяжкими наслідками — вночі.

Фото: unsplash