Про це свідчить відповідне рішення Київської міської ради.

«Суб’єкт подання [проєкту рішення] вважає, що задля мінімізації корупційних ризиків є необхідним відсторонити даного голову комісії через те, що він продовжує впливати на прийняття рішень у тій сфері, за зловживання в якій його було затримано та вручено підозру у скоєнні корупційного злочину», – вказано в пояснювальній записці до проєкту рішення.

Зазначається, що обирати нових членів постійних комісій Київради депутати будуть 15 червня 2023 року.

Нагадаємо, що сьогодні депутата Київради від «Слуги народу» Владислава Трубіцина, якого НАБУ взяло на мільйонному хабарі, виключили з фракції.

Що відомо про історію з депутатом Київради Владиславом Трубіциним? 

9 лютого 2022 року НАБУ затримало депутата Київради Владислава Трубіцина, одного з його помічників, трьох керівників київських КП та підприємця під час отримання хабаря в 1,2 мільйона гривень. Депутат намагався втекти на автомобілі. Трубіцин нібито вимагав вказану суму в підприємця, а натомість обіцяв видати дозволи на вуличну торгівлю в різних районах Києва.

Згодом суд відправив Трубіцина під варту на два місяці, а НАБУ оприлюднило записи переговорів Тубіцина зі спільниками.

15 лютого 2022 року стало відомо, що Трубіцин вийшов під заставу. Він заявляв, що на час слідства вийшов зі складу партії «Слуга Народу».

11 жовтня 2022 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура за матеріалами досудового розслідування Національного антикорупційного бюро України закінчила слідство та скерувала до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті справу про хабарництво.

Учора, 24 травня, журналіст Сергій Грішин повідомив, що Владислав Трубіцин зник.

Фото: соцмережі